Болгарія

Декабрь 8, 2017 – 17:14

Сонячна, затишна, душевна країна з неповторною культурою і безліччю невеликих красивих курортів - це Болгарія! Тут чорноморське узбережжя є сусідами з гірськими масивами, готелі затишні і сучасні, харчування якісне і дешеве, а місцеві жителі розмовляють на близькому нам мовою!

Все без исключения агропромышленные предприятия должны подписаться на издание "Аграрник", так как именно здесь они смогут узнать огромное количество полезной информации.

На сьогоднішній день в країні є безліч гідних курортів і готелів. Клімат тут м'який і приємний, сонце ніжне, загар корисний для здоров'я, а спека переноситься досить легко.

Сезон відпочинку: гірськолижний сезон триває з грудня по квітень, пляжний сезон - з середини травня по жовтень.

Курортні

Болгарія - це країна золотих пісків, ароматних рожевих долин, лілових лавандових полів і персикових гаїв. Крім пляжного відпочинку, Болгарія пропонує також цікаву екскурсійна, яка висвітлює давні традиції цієї дивовижної балканської культури.

клімат

Клімат на півночі і в центрі країни - континентальний, на півдні - перехідний до середземноморського. В цілому, він прохолодніше, ніж в інших місцях Європи на тій же широті. Взимку середня температура в горах близько -5 ° C, але часом може опускатися і до -30 ° C. Товщина снігового покриву сягає 2 м. Середня температура в липні в Софії +16 ... + 27 ° C, у Варні +19 ... + 30 ° C. Вода влітку прогрівається до +21 ... + 23 ° C.

Вильоти, виїзди

Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Львів, Луцьк, Кривий Ріг, Херсон, Івано-Франківськ, Миколаїв, Чернівці

тривалість туру

від 7 днів

Віза, документи

Власникам біометричних паспортів - ВІЗА НЕ ПОТРІБНА !!!

Для в'їзду необхідна віза, вона відкривається в посольстві Болгарії в Україні. Терміни відкриття - від 5 до 15 календарних днів. Віза багаторазова. Консульський збір 35 євро

Розміщення

Останнім часом готельний фонд країни активно реконструюється, а до початку сезону кожен готель проводить косметичний ремонт. Більшість готелів - 3 * і 3 * люкс. «Четвірок» і «п'ятірок» в країні з кожним роком з'являється все більше, обслуговують там на європейському рівні. Зразкове опис стандартного номера в будь-якому готелі:

кондиціонер

ванна кімната з душем і туалет

телефон із супутниковою антеною

холодильник

БІЛЬШЕ

живлення

Харчування найчастіше - на базі сніданків (шведський стіл). Рідше пропонуються напівпансіон, повний пансіон і "all inclusive".

Похожие статьи:

  1. Чорногорія
  2. ​Грузія
  3. ​Хорватія
  4. ​Туніс