Декоративна цегла, бюджетна краса

Март 19, 2017 – 20:01Внутрішнє оздоблення приміщень - один з найважливіших етапів будівництва. Матеріали, використані при цьому процесі, задають тон майбутнього стилю приміщення, визначають його дизайн. Саме тому, щоб зробити інтер'єр якомога більш привабливим, можна звернутися до такого оздоблювального матеріалу, як декоративний цегла.
Що таке декоративний цегла

Цей матеріал - особливий вид керамічної плитки, що імітує справжню цегляну кладку. Такий «цеглина» зазвичай застосовують для декорування камінів, колон та дверних прорізів. Це обумовлено тим, що, крім цікавого виду, плитка має стійкість до температур, а також має меншу вагу в порівнянні з справжнім цеглою. Останнє актуально, якщо дизайн кімнат вимагає наявність цегляної кладки. Так як декоративні плити набагато легші за справжні, їх застосування знижує навантаження, яку вони надають на фундамент.
Особливості декоративного цегли

Вашему вниманию представлен выбор натяжных потолков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Незважаючи на те що найчастіше декоративний цегла має фактуру і забарвлення натурального каменю, або повторює зовнішні характеристики будівельної цегли, на сучасних будівельних ринках можна зустріти самі незвичайні поєднання кольорів і форм цього матеріалу, що дозволяє значно урізноманітнити інтер'єр.
Дизайн декоративним цеглою

Обробка декоративним цеглою

Також дуже часто випускають різновиди декоративного цегли, стилізовані під старовину. Застосування такого різновиду дозволяє обійтися без подальшої обробки стін, однак, якщо є необхідність надати плитці стійкість до підвищеної вологості, можна покрити матеріал спеціальним водовідштовхувальним спреєм.

Варто згадати, що поверхня цегли може бути як матовою, так і блискучою. Однак, мабуть, єдиним недоліком цього оздоблювального матеріалу є крихкість - якщо потрапити чимось важким по поверхні цегли, від нього може відколотися шматочок. Тому краще уникати застосування таких плит в місцях, де можливе підвищене рух, наприклад, в коридорах або в дитячих кімнатах.
Сфери застосування декоративного цегли

Декоративна цегла добре підходить там, де є відкритий вогонь, наприклад, каміни, або робоча поверхня поряд з кухонною плитою. Також декоративна плитка може стати хорошим доповненням в інтер'єрі з класичним стилем або в стилі лофт. Декоративна цегла стане яскравим акцентом, який допоможе створити цілісний образ.

Похожие статьи:

  1. Декоративні можливості керамограніта
  2. Декоративная штукатурка Боеро
  3. Делаем ремонт в ванной комнате
  4. Ремонт квартири в новобудові
  5. Современные модульные дома