Гаражні ворота

Февраль 11, 2017 – 19:09Гараж для автомобіля, як і будинок для людини, повинен бути надійним притулком. Але умови його розташування і особливості експлуатації в багатьох ситуаціях відрізняються, тому на ринку існує безліч пропозицій, з яких можна вибрати гаражні ворота в Санкт-Петербурзі. Виділяють дві групи конструкцій:

1под'емние;
2распашние.

До першої групи відносять конструкції, які при відкритті піднімаються до стелі гаража, тобто підйомні ворота. До них відносяться секційні, ролетні, підйомно-поворотні і т.д. Кожен варіант має свої переваги і особливостями. Найбільшу популярність завоювали секційні, оскільки вони економлять простір перед стулками і всередині гаража, піднімаючись під стелю. Це міцна, довговічна і надійна конструкція. До них активно використовувалися підйомно-поворотні, але вони мали один недолік - їм потрібен був простір перед стулками для відкриття, і вони були менш надійними.

Гаражные ворота Спб купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Зростаюча популярність підйомних гаражних воріт цілком з'ясовна, оскільки вони мають масу переваг перед іншими конструкціями. Перше, що необхідно відзначити - відсутність необхідності звільняти простір для відкриття. Полотна сучасних підйомних конструкцій складаються з профілів або секцій, гнучкість і способи з'єднання яких дозволяють полотну підніматися вгору і переходити з вертикального положення в горизонтальне. Важливим є і те, що у відкритому стані ви абсолютно не помітите свої ворота. Вони або будуть знаходитися під стелею, або в скрученому вигляді в спеціальному коробі над отвором. Досить раз придбати гаражні ворота, щоб на довгі роки забути про всі труднощі і турботи, оскільки вони дуже надійні і володіють великим експлуатаційним ресурсом. Всі металеві деталі оцинковані і захищені від корозії.


Необхідно вкрай уважно підійти до вибору конструкції, оскільки вона повинна відповідати реальним умовам експлуатації. Сьогодні в СПб ви можете купити гаражні ворота у багатьох компаній, при цьому вартість може суттєво відрізнятися, і Вам необхідно розуміти, що на неї впливає. В першу чергу - вид підйомної конструкції. Оптимальними є секційні, але вони буду дорожче. Найбільш доступними залишаються підйомно-поворотні, але вони мають свої недоліки, тому сьогодні не так затребувані. Комплектація і наявність опцій збільшує вартість воріт для гаража. Ви можете замовити автоматичний привід, вбудовану хвіртку, оглядове вікно, вибрати колір і структуру полотна. А ось заощадити можна на монтажі. Якщо ви вирішите самостійно його здійснити, то це значно знизить вартість. Підйомні гаражні конструкції в асортименті Важливим для продавця є і віддаленість об'єкту. Установка гаражних воріт в передмісті обійдеться дешевше, ніж виїзд фахівців далеко за його межі.

Похожие статьи:

  1. Париж,Франция
  2. Ковані вироби
  3. Саджанці лохини