Газоблок

Декабрь 21, 2016 – 13:47

Газоблок - газобетонний блок, його також називають газобетоном. Піноблок - пінобетонний блок, або пінобетон. Обидва матеріали з'явилися порівняно недавно, їм всього лише трохи більше ста років. Перш ніж купити газоблок, розглянемо, в чому ж особливості газоблоків і піноблоків.

Якщо говорити про вартість, то ціна газоблоку і піноблоку приблизно порівнянна і більше залежить від виробника. Наприклад, ціна газоблоків Стоунлайт вище.

І пінобетонні, і газобетонні блоки складаються в групі пористих бетонів, отже, мають аналогічні властивості і внутрішню структуру, однак є і відмінності, газобетон і пінобетон виготовляються за різними технологіями.

Ви можете купити газобетон з доставкою по найвигіднішій ціні на сьогоднішній день.


Піноблоки виробляються з дуже простої технології, причому здійснювати її можна прямо на будмайданчику. Технологія передбачає змішування цементного розчину з особливим хімічною речовиною, що провокує перетворення бетону в піну. Отримана маса заливається в форму, в результаті чого виходить матеріал тепло- і звукоізоляційний, стійкий до погодних факторів. Пінобетон може використовуватися там, де застосування теплоізоляційних блоків не представляється можливим.

Газоблоки виготовляються за більш складною технологією. Алюмінієва пудра і вода в поєднанні дають хімічну реакцію, в результаті якої виникають бульбашки, що з'єднуються в так звані коридорчики. Це дозволяє газобетону поглинати зайву вологу. Газобетон нерідко застосовується для спорудження несучих стін, в цьому випадку однозначно краще купити газоблок.

Ціна газоблоку або піноблоку залежить від параметрів міцності, сировини, використаного для їх виготовлення. На даний момент ціна газобетону в Києві коливається від 700 до 1100 грн за м.куб. (На гладкий газобетонний блок).

Піноблок і газоблок мають різний цільове призначення. Газобетон славиться міцністю і надійністю, тоді як пінобетон має кращі ізоляційні і економічні параметри. Тому купите газоблоки для створення конструкцій з несучими функціями, а піноблоки - для внутрішніх стін.

У нашому магазині ви можете купити газоблок в Києві з доставкою по Україні, а також пінобетон за кращими цінами. Використовуйте фільтри для вибору потрібного товару, наприклад, по виробникам: газоблок Стоунлайт, газобетон Аерок, газобетон UDK та інші газобетонні блоки.

Похожие статьи:

  1. Репітери
  2. Автовикуп
  3. Шан РОСЛЕС