Кілька простих порад домовласникам

Июль 8, 2017 – 12:52

Багато спільних проблем квартирі можна просто виправити, це будь-який житель Києва може зробити сам. Ми поговорили з експертами, щоб з'ясувати, як саме вирішувати ці щоденні побутові незручності.

Київ постійно розвивається, в тому числі в плані внутрішніх пристроїв, які підтримують наше життя комфортним. У той час як жителі Києва ведуть дуже активний спосіб життя, може виникнути спокуса жити в руїнах або відразу розщедритися на сотні гривень, щоб прийшов майстер на всі руки. Але є хороша ідея, щоб спробувати виправити проблему самостійно. Рішення загальних внутрішніх незручностей, таких як засмічення каналізації або поточний туалет, легше, ніж ви припускаєте, ми обіцяємо.

Ось чому редактори master-remontov.com створили практичні інструкції для вирішення незручностей, а також розділ швидких рад, заснований на дослідженнях та інтерв'ю від експертів.

Загальні поради від генерального директора master-remontov.com

Інвестуйте в термостат з Wi-Fi

Термостат Wi-Fi економить багато кумулятивного часу і зусиль, дозволяючи дистанційно керувати, програмувати і автоматизувати опалення вашої квартири і охолодження з вашого телефону. Найпопулярніша версія коштує близько $ 250, але є й дешевші, ближче до $ 100, а також.

Новости Украины и мира в свободном доступе. Будьте в курсе всего, что происходит вокруг!

Чистіть вікна з газетою

Хоча це може здатися дивним, газети є ефективними віконними прибиральниками. Після того, як ви помили вікна з водою і миючим розчином, спробуйте протерти скла з газетою, яка не тільки вбирає вологу, але має певну «гостру жорсткість», що може зішкребти будь-який жир або бруд, налиплі на віконної поверхні. Паперовий рушник або тканину не мають ті ж самі жорсткі краю для зіскоблювання.

Залийте залишилася фарбу в невелику банку для майбутнього використання

Коли ви робите роботу з фарбою, перш ніж упакувати все назад, налийте залишки фарби в маленьку банку і зберігайте її з маленьким пензликом. Наступного разу, коли ваші стіни постраждають від подряпин, ви можете вийняти банку і швидко підправити без необхідності перефарбовувати всю стіну знову.

Тримайте клей під рукою, щоб виправити ослаблені або зламані об'єкти

Дивно, що трохи клею може зробити. Наприклад, стільці можуть ослабнути, а іноді розпадаються після зносу. Якщо ноги вивалилися, застосовуйте клей для дерева і складіть деталі назад разом. Трохи клею дуже добре допомагає.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Тури з Нижнього Новгорода
  2. Місія посткроссера в Барселоні
  3. Как провести ремонт в новостройке?
  4. Как купить хороший набор ножей