Котли опалення на твердому паливі

Июнь 16, 2017 – 19:02

Протягом уже багатьох років і по сьогоднішній день твердопаливні котли - це найпопулярніший вид приладів для опалення приватних будинків, котеджів, саун, лазень, підсобних приміщень та ін., Так як вони є ідеальним варіантом опалення приміщень там, де немає можливості підключення магістрального газу , до того ж це досить бюджетний варіант. Такі котли прості в установці, мають високу надійність і нешкідливі з точки зору екології. Найвагомішим гідністю котлів на твердому паливі є їх демократична вартість, а також низькі ціни на пальне (дрова, пелети, брикети, вугілля, торф, кокс і т.п.). Мінус котлів даного виду полягає в тому, що вони вимагають істотних трудовитрат, а саме для підтримки процесу горіння необхідно періодично в ручну завантажувати паливо, в середньому цю процедуру доведеться повторювати кілька разів за день. Також варто відзначити такий момент, що в даних котлах неминучі температурні скачки.

Вы можете купить твердотопливный котел по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з асортиментом і купити твердопаливний котел, як імпортного, так і вітчизняного виробництва. У нас є класичні бюджетні моделі та твердопаливні котли тривалого горіння - піролізні.

Ми займається продажем твердопаливних котлів, їх установкою, наладкою роботи на дуже вигідних для Вас умовах. Фахівці нашої компанії проконсультують Вас і допоможуть в підборі котла, як для побутового використання, так і в промислових цілях.

Модельний ряд нашого обладнання представлений твердопаливними котлами великих зарубіжних і вітчизняних виробників. Ми пропонуємо тільки якісну та перевірену продукцію за найкращими цінами.

Похожие статьи:

  1. Продаж квартир в новобудовах
  2. Современные модульные дома
  3. ​Системи крапельного поливу