Місто мрії

Сентябрь 7, 2017 – 09:05

8 міст, які виставили на продаж їх власники.

На міжнародних аукціонах можна знайти все: від автентичної італійської села з виноградниками і оливами до містечок, які пережили золоту лихоманку. Що ще крім історії вони можуть запропонувати покупцеві і скільки, власне, стоять ці історичні приватні землі?

Читайте також

З дна озера в Канаді підняли німецьку підводний човен

З дна озера в Канаді підняли німецьку підводний човен

Купить техосмотр в москве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Аквалангісти з берегової охорони США в кінці минулого тижня брали участь в підйомі нацистської підводного човна, яка була виявлена на початку серпня на дні озера Онтаріо

Джонсонвілл: вікторіанська архітектура

невідомо

$ 1,9 млн

Вікторіанська архітектура Коннектикутського Джонсонвілл дихає старовиною, а його фотогенічні пейзажі ви могли спостерігати в трилері «Глибоко в темряві» і мелодрамі про життя рабів «Свобода». Однак, навіть знизивши ціну з початкових $ 2,4 млн до $ 1,9 млн, компанія Meyer Jabara Hotels, що володіє Джонсонвілл, вже три роки шукає нового покупця.

Початок Джонсонвілл дали мірошники, що заселили 25 га селища в 1802 році. У приватні руки місто перейшло в 1960-і роки, а спорожнів на 30 років раніше - після пожежі на фабриці, що виробляла пряжу, де на той момент було зайнято місцеве населення.

Бредіан: місто золотошукачів

4 людини

$ 1,2 млн

У чотирьох годинах їзди від канадського Ванкувера розташувався містечко Бредіан, зобов'язаний своїм виникненням золотій лихоманці. Зараз на земельній ділянці площею 20 га збереглося 22 будівлі. У грудні 2015 роки за $ 995 000 Бредіан був викуплений китайськими інвесторами, однак майже відразу ж було виставлено на перепродаж в зв'язку зі змінами в планах нових власників. Тепер будь-який бажаючий може придбати канадський містечко, але вже дорожче. А раптом тут ще залишилося золото?

Гарріоуен: історичне місце

2 людини

$ 250 000

Місто Гарріоуен в штаті Монтана щорічно привертає 400 000 туристів - любителів історії. Тут півтора століття тому відбулася одна з найвідоміших і кривавих битв часів підкорення Дикого Заходу - битва на річці Літтл-Бигхорн. В ході протистояння військо генерала Джорджа Армстронга Кастера розгромили індіанці, а сам він був убитий. Про життя і кар'єрі Кастера написані десятки книг і знято чимало фільмів, а в Гарріоуене знаходиться музей останньої битви знаменитого воєначальника. Крім музейних реліквій на території Гарріоуена площею трохи більше 3 га розташовані також кілька будинків, магазин, закусочна і бензоколонка. За словами власника Кріса Кортландера, наявність заправки - вагомий фактор, так як вона єдина на довколишні 130 км.

Тіллер: поселення Лісозаготовщики в нацпарку

2 людини

$ 3,85 млн

Якийсь Аарон Тіллер в далекому 1902 році відкрив тут поштовий офіс. Раніше в містечку жили Лісозаготовщики, але після закриття місцевої фабрики поселення спорожніло. І зараз на 100 га тіллеровской землі розташовані всього шість будинків, кілька промислових і торгових будівель, а місцевих жителів всього двоє - пастор і вчитель на пенсії. Вагомий аргумент для покупки - мальовнича природа, адже Тіллер розташований в національному лісі Ампква на річковому березі.

Поджо-Санта-Сесілія: мальовничі пейзажі

немає

$ 43 млн

Мила тосканская село з пасторальними пейзажами Поджо-Санта-Сесілія виставлена на аукціон в минулому році за рекордні $ 43 млн. За цю суму ви станете власником 700 га землі, де розкинулися оливкові гаї, виноградники, ліс, озера, а також є вілла XVIII століття і церква з дзвіницею. Останні жителі покинули село в 60-х, так що сусіди не завадять вам тут насолодитися дольче віта.

Аладдін: улюблене місце байкерів

15 осіб

$ 1,5 млн

Місто Аладдін в американському Вайомінгу - місце історичне. Він заснований в кінці XIX століття. Тут до сих пір працює 118-річний магазин, веранда якого кожен серпень стає улюбленим місцем відпочинку для приїжджих на щорічний захід Sturgis Motorcycle Rally байкерів. Власники Аладдіна - Рік і Джуді Бренг. Остання забезпечує роботу всіх міських закладів, виконуючи обов'язки від мера до продавця в магазині. За 28 років жінка втомилася від рутини і в 2014 році вперше виставила на аукціоні своє дітище. Поки претендентів купити 12 га землі не знайшлося.

Редакшн: місто сміттярів

60 осіб

$ 1,5 млн

Редакшн в окрузі Пенсільванія, де десятиліттями перероблявся сміття з сусіднього Піттсбурга, з теперішній березень пропонують викупити за досить скромну суму. Майбутній покупець отримає сільськогосподарські поля, кілька будинків і будівля школи, збудованої на початку минулого століття. Нинішні господарі придбали Редакшн ще в кінці 40-х. Тоді тільки на місцевому сміттєпереробному заводі було 400 співробітників.

Похожие статьи:

  1. Чорногорія
  2. Котор
  3. Похід