​Масаж в Таїланді. Як не нарватися на халтуру

Декабрь 26, 2017 – 17:24

Масаж давно любимо і шануємо практично всіма жителями земної кулі. Воно й зрозуміло. Один вид масажу розслабляє, що в умовах постійного стресу, роботи, життєвих проблем і т.д., є паличкою-виручалочкою. Інший вид має лікувальні функції і при правильному підході здатний принести довгоочікуване поліпшення проблемних зон вашого організму.

В даній статті поговоримо про тайський масаж, який став візитною карткою країни, і мало хто з мандрівників здатен втриматися від спокуси випробувати на собі цей вид релаксу. Важливо не плутати саме масаж з іншими видами послуг, які користуються популярністю в Таїланді.

Якщо ви хочете отримати дійсно кваліфіковану послугу, то зверніть увагу на ряд тонкощів, які варто враховувати при виборі хорошого масажиста.

О профессиональных услугах юриста и адвоката читай тут, цены на услуги Вас приятно удивят.

Розташування салону. Хороший масаж варто шукати на основних вулицях міста, а не в провулках і малознайомих місцях, куди мало ступає нога звичайного туриста. Це стосується і масажу на пляжі. Кожен другий скаже вам, що він досконало володіє всіма видами тайського масажу. В реальності тайці просто беруть пару нескладних уроків і підробляють, таким чином, в людних місцях. Для більшості жителів це додатковий вид заробітку.

Персонал. Якщо масажист виконує функції адміністратора, касира і т.д., варто насторожитися. Професійний майстер в хорошому салоні виконує тільки свої прямі обов'язки, не розмінюючись на інші підробітки. Мала кількість персоналу знову ж говорить про те, що не варто довіряти красивою вивіскою або гучних слів.

Внутрішнє оздоблення також підкаже вам про рівень установи. Важливо наявність душової в разі виконання масляного масажу. Великий, гарний, чистий салон зі спеціальними меблями для масажу (трансформовані крісла) вкаже вам на правильність вашого вибору.

Наявність приватних кімнат

Важливо знати! Такий різновид масажу, як тайський, за всіма канонами робиться в окремій кімнаті. Вам повинні запропонувати переодягнутися в спеціальний одяг. Якщо цього немає, тоді сміливо можете шукати інший заклад.

Якщо ви вибрали підходящий салон, друга проблема, з якою ви зіткнетеся - вибір виду масажу.

Похожие статьи:

  1. ​Почему так важен выбор ветеринара?
  2. ​Переваги перманентного макіяжу
  3. ​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?