Металеві грати на пластикові вікна

Май 30, 2017 – 07:49За способом кріплення сталеві віконні решітки бувають відкриваються або стаціонарними. Стаціонарні забезпечують більш надійний захист, але здатні сильно ускладнити екстрену евакуацію людей з будівлі в разі виникнення такої необхідності.

Які відкриваються решітки можуть бути розсувними, знімними або орними. Найбільшу поширеність сьогодні отримали орні, прості і зручні в експлуатації. Вони оснащені замком і комплектом ключів. Популярними є і розсувні решітки, функціональні, практичні і компактні. Їх стильний зовнішній вигляд розширює сферу застосування. Вони відмінно підійдуть для установки на вікна дачного або заміського будинку, вони органічно впишуться і в вигляд офісу, магазину або іншого об'єкта комерційного або іншого призначення.
Виготовлення кованих захисних віконних решіток

Вы можете заказать оригинальные кованые решетки на окна фото которых Вы можете увидеть на нашем сайте, и приобрести их по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ковані решітки мають ефектний зовнішній вигляд, вони не тільки забезпечують ефективний захист приміщення, а й грають роль декоративного елемента фасаду об'єкта, на якому встановлені. Вони відрізняються різноманіттям дизайну, стиль і ступінь складності визначає замовник. Найчастіше виробляють в єдиному стилі з кованим козирком над входом і кованими ж перилами, витриманими в єдиній художньої концепції.

Дані решітки виготовляють за допомогою зварювального апарату, їх зовнішній вигляд також досить естетичний. Вони міцні, надійні, вони не псують зовнішнього вигляду будівель. Їх монтаж здійснюється на об'єктах, які потребують підвищеної рівні захисту. І, як показує практика, захисна ефективність вельми велика.

Похожие статьи:

  1. Готель Атлантика Кіпр Айя Напа
  2. Готелі Кіпру з Власним Пляжем
  3. Кіпр Відпочинок в Жовтні Ціни