Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат

Июнь 3, 2017 – 07:08

Основні правила роботи з укладання підкладки Перед укладанням будь-якого виду підкладки цементну підставу підлоги слід ретельно просушити, а для запобігання появи вологи в подальшому - покрити пароізолірующую поліетиленовою плівкою. Найкраще використовувати плівку завтовшки 0,2 мм. Плівка під підкладкою Процес укладання полягає в вистилання плівки внахлест з 20-сантиметровим взаємним перекриттям. Плівкові полотнища скріплюються між собою за допомогою самоклеючої стрічки. По периметру стін плівка загортається вгору або обрізається. Кращим варіантом є прозора плівка, яка дозволяє контролювати весь процес укладання. Види підкладок Сьогодні підкладка для підлоги пропонується підприємствами торгівлі в декількох варіантах, які відрізняються своїми характеристиками і можливостями свого застосування. Найбільш популярними вважаються пенополіетіленовие, виконані з екструдованого пінополістиролу, підкладки з пробки і гофрованого картону підкладки. Розглянь їх більш детально. 

Качественную штукатурку Вы можете приобрести на сайте https://profi-shtukaturka.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пенополіетіленовие підкладка під ламінат Така підкладка під ламінат та паркетну дошку є найбільш популярною і недорогий. Вона має високі показники гідроізоляції за рахунок закритих пір, однак не має вираженої здатності до поглинання шумів і згладжування поверхні основи підлоги. При установці подібної підкладки під ламінат краще використовувати матеріал товщиною до 2 мм, під паркетну дошку - не більше 3 мм. Пенополіетіленовие підкладка Укладання пенополіетіленовие підкладки здійснюється перпендикулярно панелям, стики кріпляться самоклеїться. Біля стін такий матеріал не загинається. Важливо! Для теплих підлог повинні застосовуватися тільки такі пенополіетіленовие підкладки, які мають спеціальні характеристики і призначені саме для даного виду підлог. Екструдований пінополістирол в якості підкладки Застосування такого матеріалу, як екструдований пінополістирол, дозволяє отримати підкладку з високими теплоізоляційними характеристиками. Подібна підкладка особливо важлива в тих випадках, коли пів укладається прямо на грунт і тоді, коли під перекриттям знаходиться неопалюване приміщення. Цей матеріал допоможе вирівняти поверхню підстави. Він може застосовуватися при наявності в приміщенні облаштованих теплих підлог. Підкладка з екструдованого пінополістиролу Підкладка, виконана з пінополістиролу, пропонується підприємствами торгівлі товщиною 2-6 мм.

Похожие статьи:

  1. Облицовка керамической плиткой ванной комнаты
  2. Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат
  3. Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті
  4. Основні відмінності звичайного і дизайнерського ремонту