Підбор ретро патрона

Март 11, 2017 – 19:57

Визначившись з вибором лампи Едісона, приступимо до підбору ретро патрона до неї, який ідеально впишеться в інтер'єр вашої унікального і неповторного дизайну приміщення. Рекомендуємо вашій увазі величезний асортимент ретро патронів для ламп Едісона.
У нашому інтернет магазині ви обов'язково знайдете відповідний ретро патрон для лампи Едісона.

Вы можете приобрести ретро патроны по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Прекрасна якість патрона, найкращі характеристики дозволяють безперебійно і довго працювати абсолютно будь-який лампі в вашому домі чи квартирі. Понад висока стійкість до будь-яких зовнішніх механізмів контакту і прекрасна робота при високих температурах якимось чином відрізняють дані патрони.
Матеріали для виготовлення ретро патронів для ламп Едісона, можуть бути абсолютно різними:
• Бетон;
• Латунь;
• Мідь;
• Кераміка;
• Спеціальний пластик;


Саме через певні характеристик даних матеріалів, патрони для лампи Едісона буде служити вам довгий час без їх заміни. Стильний і унікальний вид додасть особливий антураж лампі Едісона і навіть всьому приміщенню.
Маса даного патрона становить близько 125 грам, цей момент допоможе вирівняти ретро провід в тканинної оплітці до ідеально рівного стану. Абсолютно всі ці дрібні деталі в поєднанні з лампочками Едісона і світильниками в стилі лофт, зроблять ваш дизайн неповторним і незабутнім.

Похожие статьи:

  1. Про кардшаринг
  2. Відпочинок на Кіпрі
  3. Відпочинок в Таїланді