Пелетний котел

Январь 23, 2018 – 08:10

Для використання в сучасних котлах палива у вигляді гранульованих сипучих матеріалів, званих пелетами, з'являється нагальна потреба купити пелетних пальник, для обов'язкового монтажу на твердопаливному котлі. Можливість повної автоматизації, зручність експлуатації і дешевизна палива послужили умовою того, що пальника такого типу отримали визнання споживача та їх популярність наростає швидкими темпами. За даними статистики в Швеції, кліматичні умови в якій досить близькі до умов на Північно-Заході Росії і СПб, більше чверті домогосподарств перейшли на пальники використовують деревні пелети.

Качественная пеллетная горелка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Незважаючи на те, що пелетних пальник ціна, якої може здатися значною, початкові фінансові вкладення необхідні на придбання і облаштування існуючого котельного обладнання для спалювання гранул, окупаються досить швидко. А незабаром таке переобладнання буде приносити істотну економію, за рахунок дешевизни використовуваного палива в котлі.

Види і різновиди пелетних котлів та пальників, їх переваги

З огляду на специфіку використання гранул в якості палива для котлів опалення та гарячого водопостачання, слід виділити такі обов'язкові пристрої для працездатності паливної системи:

Бункер, в якому розташовуються гранули. Завантаження може проводитися як вручну, так і механізовано. З бункера йде подача паливних гранул в пелетні пальники в СПб.

Пристрій, що подає з бункера в пальник гранули - шнековий механізм.

Різноманітні прилади контролю процесу горіння, управління подачею палива.

Система, що запобігає пожежі при виникненні зворотної тяги і руху полум'я від пальника до шнек. Проста труба з горючого матеріалу грає роль запобіжника - перегорить, вона припиняє можливість поширення полум'я в сторону бункера з паливом.

Вентилятор, який нагнітає повітря для посилення процесу горіння.

Електричні ТЕНи, які спочатку розпалюють гранули.

Традиційно є можливість купити пелетний котел в спб одного з трьох типів:

Пальник факельного типу - це невелике і компактне пристрій призначений для індивідуальних будинків з невеликими котлами.

Об'ємні пальника - габаритні пристрої, що володіють високим ККД і застосовуються у великих казанах.

Пальники камінного типу, що використовуються в лазнях, камінах.

Похожие статьи:

  1. Подорож на Кіпр
  2. Отдых на Кипре
  3. Південна Корея