​Правила безпеки в Іспанії для туристів

Февраль 19, 2018 – 18:03

Розсудливі люди, які вирушають у закордонну поїздку, звичайно, цікавляться питанням безпеки. Проблема забезпечення порядку в туристичних містах Іспанії особливо гостро постає перед правоохоронними органами в високий сезон, що не дивно, адже кілька мільйонів іноземців везуть в південну країну свої гроші. На жаль, злодійство дуже поширене явище в місцях скупчення туристів. Щоб не затьмарити відпочинок, слід знати, що робити, щоб убезпечити себе від різних неприємностей.

Особливо небезпечні зони

Незабываемая свадьба в доминикане заказать посамой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Безробіття і велика кількість мігрантів зі Східної Європи та Африки змушують гостей країни бути більш обачними. Не варто відкладати поїздку через страх перед кишеньковими злодіями, потрібно бути напоготові, хоча це і дається непросто під час відпустки. Отже, найнебезпечнішими місцями Іспанії вважаються:

- Барселона;

- Коста-брава;

- Коста-Дорада;

- Коста-дель-Соль;

- Ібіца;

- Севілья.

Більш безпечні райони, такі, як Галісія, розташовані на півночі. У столиці ситуація залежить від кварталу. У центрі відносно безпечно. Іспанці не бояться з'являтися на мадридських бульварах ночами.

Як уникнути проблем?

Будьте пильними на вулиці і уважно стежте за своїми речами в аеропорту, на вокзалах та автобусних зупинках. Приходячи в кафе і на пляж, не вішайте сумку і дорогий одяг на спинку стільця. Відлучаючись, беріть цінності з собою.

Гроші краще зберігати на банківській картці, так ви збережете кошти і нерви. Якщо готівкові неодмінно потрібні, розподіліть їх по різних місцях і не беріть більше необхідного.

Цінні речі слід покласти в сейф готелю.

Уважно перераховуйте здачу.

Слідкуйте за тим, щоб рюкзак або сумка були повністю застебнутими.

Перебуваючи в сонячної, спекотної країні, туристи часто нехтують правилами особистої безпеки на пляжі. Безпечність або економія коштів в цьому питанні можуть спричинити за собою серйозні пошкодження шкіри, травми і навіть зневоднення і втрату свідомості. Для того, щоб уникнути цього, потрібно виконувати прості правила.

Візьміть сонцезахисні окуляри і крем з високим рівнем SPF, адже опіки тут не рідкісні.

Уникнути сонячного удару можна, надівши головний убір.

На пляжі варто дивитися під ноги. Отруйні медузи, морські їжаки, корали і просто скло можуть надовго вивести з ладу.

Щоб залишити приємне враження про себе і свою країну і не бути депортованим, необхідно слідувати місцевим законам і знати міру.

Під впливом алкоголю, ще й в спеку, можна наробити багато дурниць, які обернуться пристойним штрафом або забороною в'їзду.

За прогулянку в купальнику по вулиці загрожує штраф 150 €, за сміття в недозволеному місці - 800 €.

Припарковавшись в недозволеному місці і перейшовши на «червоний», ви ризикуєте заплатити 100 €.

Похожие статьи:

  1. ​Правила безопасности в Испании для туристов
  2. ​Відпочинок в Іспанії - цікаві факти
  3. Правильний фундамент для будинку