Різновиди шпалер, допомога при виборі

Март 29, 2017 – 08:39


Сучасний ринок просто тріщить від різноманіття різних видів і сортів шпалер. Це і звичайні шпалери, вироблені з паперу, злегка просунуті бамбукові, дорожчі вінілові і акрилові і зовсім вже шикарні, вироблені з природних матеріалів. Ми спробуємо допомогти вас розібратися в різновидах шпалер.

різноманітність шпалер

Також існують і інші види шпалер, які можна віднести до спеціальних, здатним приховати невеликі недоліки обробки. Такі шпалери виготовляють зі скловолокна, текстилю, металу і т. Д. Розглянемо основні характеристики кожного виду шпалер.
паперові шпалери

Найдешевша і найпоширеніша форма шпалер, в повному обсязі що складається з паперу. Вони виготовляються в одношаровому (симплекс), і двошаровому (дуплекс) варіантах. В основному випускаються з рівною поверхнею, але деякі партії виготовляються з рельєфом.
дешеві шпалери

На сегодняшний день существует огромное разнообразие видов штукатурки. Именно из-за этого так сложно найти достойную. Купить качественную фасадную штукатурку Вы можете на сайте http://g-stroy.biz.ua/фасадная-штукатурка-короед/. Цены Вас приятно удивят.


Звичайні паперові шпалери

Привабливі вони своєю низькою ціною, екологічністю, пропусканням повітря, що сприяє «диханню» стін, і найпростішим процесом поклейки, що не вимагає спеціальних навичок і пристосувань.

Поряд з перевагами, у них є і деякі недоліки. До них відноситься їх недовговічність, боязнь вологи, неможливість мити забруднення, значна чутливість потрапити прямих сонячних променів, вигоряння малюнків на сонці, сильно вбирають запахи, тому не рекомендується застосовувати на кухні.
бамбукові

Флізелін - це схожий на папір нетканий матеріал з можливим додаванням поліестеру. Виготовлені з флізеліну шпалери є тими ж паперовими, тільки з додаванням волокон тканини.
Шпалери на флізелін

бамбукові шпалери

Внаслідок присутності цих волокон вони набувають додаткові переваги, це і підвищена міцність, і поліпшена проникність для повітря. Вони не скорочуються при висиханні і не набухають при намоканні, міцні і зносостійкі, приховують незначні тріщини на поверхні, екологічні.

Їх поклейка елементарна, не займає багато часу, для цього клей просто наноситься на стіну. Тому вони дуже популярні при обробці стін і стель.
акрилові шпалери

За рахунок використання в якості зовнішнього шару спіненого акрилу, з'явилися шпалери, звані акриловими. У зв'язку з тим, що акриловий шар тонший, ніж вініловий, їх довговічність нижче.
Дорогий вид шпалер

акрилові шпалери

Єдиний їхній плюс - здатність пропускати повітря, тобто дихати, обумовлена точковим способом нанесення акрилу. Тому даний вид шпалер може бути використаний для обробки спалень, дитячих кімнат та кімнат з низькою прохідністю.

Похожие статьи:

  1. Дубайский аэропорт возобновил работу
  2. ​Хвороби газону і способи лікування
  3. Мобильное приложение казино Фреш
  4. Візи в Китай з візовим центром PrivatVisa
  5. Лінолеум спеціального призначення