​Райони Сан-Франциско

Октябрь 19, 2017 – 07:38

Від найбільшого чайна-тауна в США, хіппарского і гей-району до хіпстерскіх районів наших днів.

Castro

Castro - найбільш відкритий гей-квартал світу, де кожної людини приймають таким, який він є: гей, транссексуал, бісексуал - тут усі рівні і всі посміхаються і веселяться. Якщо ви дівчина, ви відчуєте себе тут привидом, але це навіть розслабляє. А якщо чоловік - навпаки, зрозумієте, яке дівчатам, коли їм свистять услід, оглядають з голови до ніг або нахабно намагаються познайомитися. Але боятися чоловікам-натуралів нічого - на шию вам ніхто не полізе.

Компания алекс-групп предлагает Вашему вниманию качественные газоблоки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Через клімату в Кастро завжди сама спекотна погода в Сан-Франциско - можливо тому тут так багато нудистів. Закон цього не забороняє, тому якщо вам нема чого одягти - не надягайте нічого, тільки рушник візьміть, якщо збираєтеся куди-небудь сідати, щоб вас не оштрафували. Нудисти - в основному чоловіки, причому різного віку і статур - від тих, хто більше нагадує обвислого слона, до тих, хто схожий на статую Давида.

У Кастро знаходиться один з найстаріших кінотеатрів Америки - Castro Theater, а також безліч магазинів одягу та кафе. Увечері в будь-який день тижня тут завжди вечірки, так що якщо хочете повеселитися від душі - ласкаво просимо в Кастро!

Chinatown

Китайський квартал в Сан-Франциско - найбільший серед чайна-таунів Америки. Як тільки переходиш кордон кварталів, відчуваєш себе так, ніби потрапив в Азію: безліч магазинів з написами кантонським мовою, кафе і медичних практик, все в драконах і червоних ліхтариках. Однак увечері весь квартал порожніє і все закрито, тому приходьте днем.

До речі, саме в Сан-Франциско було винайдено печиво з передбаченнями - те саме, яке дають разом з рахунком в китайських ресторанах. Рекомендую відвідати завод, де його і донині виготовляють, на Ross Alley. З тим, щоб перекусити або пообідати в чайна-тауні проблем не буде: йдіть туди, де найбільше місцевих, але краще, щоб все-таки було меню англійською. Раджу вам спробувати качку-по-пекінськи, тут її вміють готувати. Ціни на їжу теж приємно здивують, а ось сувеніри дорогі і не дуже хорошої якості - як то кажуть, зроблені в Китаї.

Haight-Ashbury

Літо 1967 го - це те, чим прославився район Хейтем-Ешбері: саме влітку цього року сюди приїхало близько ста тисяч хіпі зі всієї країни і почався розквіт хіпі-руху: секс, наркотики, мистецтво, музика і свобода. Хоч з тих пір пройшло багато часу, деякі хіпі досі живуть тут, але їх важко відрізнити від бездомних з інших районів.

Хейтем-Ешбері - найкраще місце для шопінгу і гулянь днем. Воно не таке туристичне, як інші пам'ятки, і вельми приємне. Тут дуже багато магазинів вінтажного одягу, серед якої доведеться сильно поритися, щоб знайти щось путнє, а також багато магазинів з музикою і книгами.

Похожие статьи:

  1. ​Слоты онлайн-казино
  2. ​Живая изгородь из ивы
  3. ​Лавинное снаряжение