​Розміщення обладнання на кухні

Август 7, 2017 – 12:27

Плита. Плита - це, без сумніву, один з головних кухонних атрибутів. Вона може бути як традиційної, так і з окремо виконаними елементами. При установці плити необхідно бути дуже обережним, особливо якщо це газова плита.

Змішувачі для кухні. Особливою популярністю у покупців користуються Двухвентельний змішувачі для кухні оснащені гнучким зливом, далі йдуть прямі Виливи класичної, злегка потовщеною або сплющеною форми. На виборі змішувача для кухні ми зупинилися в окремій статті.

Витяжка. Сучасну кухню абсолютно неможливо уявити собі без витяжки. Тим більше що кухня сьогодні - не тільки робоче місце господині, але і їдальня або вітальня. Як і у всій квартирі, тут повинен бути чисте і свіже повітря. Потужність витяжки розраховують виходячи з обсягів приміщення.

Мікрохвильові печі. «Мікрохвильовки» зручні в основному для швидкого підігріву готової їжі та для швидкого розморожування продуктів. Встановлювати мікрохвильову піч бажано на рівні очей. Якщо для цього ви маєте намір вбудувати її в верхній ряд шаф, переконайтеся в тому, що при цьому буде забезпечений доступ повітря до вентиляційних отворів, які є на її корпусі. Білше інформації Ви можете знати на сайті http://kitchen-pro.com.ua/category/vse-pro-kuhni/, та дізнатися ще більше цікавішого.

Холодильник. Найраціональніше за правилами оформлення інтер'єру кухні розміщення холодильника в блоці з кухонними меблями.

Освітлення. Крім зручності розміщення обладнання, посуду, приладів і продуктів, для продуктивного і зручного праці на кухні необхідні ще хороші вентиляція і освітлення. Для цього над плитою обов'язково повинно функціонувати витяжний пристрій, а всі робочі зони (в тому числі і плита) повинні бути висвітлені локальними світильниками. У зоні кожного робочого столу (якщо їх декілька) має бути встановлено не менше двох електророзеток (бажано суміщених в одному блоці) для підключення кухонних електроприладів.

Меблі. Якщо взяти до уваги, що багато хто з нас більшу частину домашнього часу проводять на кухні, бажання надати її інтер'єру затишок цілком природно. Теплу і затишну атмосферу надають: обідній стіл з кутовим диваном або м'якими стільцями; м'який, розсіяне світло настільної лампи, що стоїть на ньому, або низько висить над ним світильника; декор і картини на стінах; квіти в підлогових вазонах і інший антураж житлової кімнати.

Похожие статьи:

  1. ​Поющие фонтаны Барселоны
  2. ​Дизайнерська обробка квартир
  3. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні