Самостійна подорож по регіону Бохуслен в Швеції

Декабрь 12, 2017 – 09:14

Швеція знаменита своєю турботою про навколишнє середовище. Згідно з індексом екологічної ефективності (EPI), виявляє ступінь політичних рішень, що впливають на екологію, країна займає третє місце, поступаючись тільки Фінляндії та Ісландії (Росія знаходиться на 32 місці). Боротьба за збереження первозданної природної краси кидається в очі кожному туристу, і особливо це помітно на західному узбережжі Швеції.

Знакомства в Херсоне для серьезных отношений - это прекрасный шанс найти свою вторую половинку и создать крепкую семью.

Бохуслен - історична область, що простягнулася від Гетеборга на північ до кордону з Норвегією. Тут туриста чекають соснові ліси, що обрамляють схожі на фіорди озера, чарівні прибережні міста і великий архіпелаг, що складається з 8000 повноцінних островів, острівців і шхер (що складається виключно з скель острів), на одному з яких розташована Бохусская фортеця, особливо приваблює туристів в променях вранішнього і призахідного сонця.

У літню пору року сонце освітлює Бохуслен по 18 годин на добу; тривалість дня має з дослідженням мальовничого узбережжя і прилеглих районів. Уздовж північного моря від Гетеборга до кордону країни пролягає траса E6 довжиною приблизно в 150 кілометрів. Саме на неї ми рекомендуємо незалежним мандрівникам спиратися в побудові туристичного маршруту по області. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими місцями, на яке ми радимо звернути увагу.

Марстранд Швеція

Перша зупинка - місто Марстранд, розташований всього в 30 кілометрах від Гетеборга. Це ідеальне місце для того, щоб кинути якір. Оці прибув в місто туриста відкривається неймовірна кількість яхт, що ковзають по водній гладі гостьовий гавані туди і сюди.

Цей невеликий острів став популярним у шведській еліти після зведення королем Оскаром II літній резиденції в кінці 19 століття. Сьогодні Марстранд вважається притулком вітрильного спорту світового рівня і приймає в розпал сезону до 10 000 чоловік щотижня.

Готель Гранд Марстранд Швеція

Колишня резиденція Оскара II стала королівським гранд-готелем, в якому є шикарний ресторан і гостьові кімнати, які зберегли в своєму оформленні розкіш минулих років. Готель - одна з двох історичних пам'яток міста, а обриси другий, Карлстенской фортеці, можна помітити над королівською резиденцією. Вона була побудована в XVII столітті після передачі острова Данією Швеції. За фортеці проходять екскурсії, і час від часу влаштовуються історичні реконструкції.

На острові є форт поменше - Strandverket Konsthal. Він був побудований в XVIII столітті, а сьогодні перетворений в музей, що пропонує відвідувачам ознайомитися з сучасними скульптурами, фотографіями, живописом і цифровим мистецтвом.

Не обмежуйтеся переглядом історичних місць міста - решті Марстранд дуже гарний, і запрошує гостей переконатися в цьому самостійно. У західній частині міста на лінії горизонту можна виявити підноситься на однойменній шахраям червоний маяк Патер Ностер. Всередині знаходиться невеликий готель, гості якого відчувають себе абсолютно ізольованими від решти світу.

Маяк Патер Ностер

У Марстранде не передбачено переміщення на автомобілі, тому вам доведеться припаркуватися на сусідньому острові Кен і сісти на пором, який за пару хвилин доставить вас в місто.

Друга зупинка - острів Черн - свято високої культури і вишуканої кухні.

Шерхамн - головне місто на Чёрне - досить хороший сам по собі, щоб зробити в ньому зупинку. Але є і більш вагома причина: місто стало місцем тяжіння любителів мистецтва, завдяки Північному акварельні музею (Nordiska Akvarellmuseet). Покритий червоними дощатими панелями (візуальна відсилання до оформлення національних рибальських будиночків) музей часто пропонує подивитися на роботи майстрів світового класу. Тут виставляли Сальвадора Далі і Луїзу Буржуа. Між виставками іменитих художників галерея демонструє роботи видатних шведських майстрів. Будівля музею, побудованого в 2000 році, відмінно вписався в витончену міське середовище.

Північний Акварельний музей

Варто виділити час і на прогулянку по узбережжю. Тут можна організувати приємний сімейний відпочинок або неспішно прогулятися по пляжу. У сезон бажаючі можуть попрактикуватися в дайвінгу. Якщо вирішите залишитися на ніч, то музей може запропонувати вам одну з п'яти здаються студій - сірих кубиків в стилі модерн, які виступають над водою.

За рік до появи Nordiska Akvarellmuseet туристичний потік на острів збільшився завдяки відкриттю плавучого ресторану Salt & Sill. Це популярне місце, розташоване в невеликому містечку Кледесхольмен, відомо різноманітністю незвичайних страв з морепродуктів, основу яких становить оселедець.

Salt & Sill

Фірмова страва - дерев'яний піднос, на якому представлені шість різноманітних страв з оселедця - шість автентичних смаків західного узбережжя. Тут же можна і заночувати. Власники Salt & Sill створили перший плавучий готель в Швеції, в якому є 23 простих, але стильних номера. 

Похожие статьи:

  1. Самостійне підключення водяного опалення
  2. Внутрішнє оздоблення балкона плюс утеплення
  3. Що потрібно знати про новий лінолеумі?
  4. Намотування для електронних сигарет
  5. Додаткові переваги однокамерних склопакетів