Що потрібно знати про новий лінолеумі?

Октябрь 6, 2017 – 17:09

Зазвичай про використання лінолеуму в якості підкладки замислюються ті, хто живе в тільки що побудованих будинках. Часто квартири продаються з чистової обробкою, іноді люди купують квартири, які недавно відремонтовані. У такому випадку їм необхідно міняти лінолеум, якщо він не вписується в інтер'єр.

Якщо правильно покласти ламінат на лінолеум, то на покупку необхідного матеріалу можна витратити менше грошей. Для рівної підлоги можна використовувати тонкий ламінат. Він допоможе заощадити чимало грошей. До речі, на рівну поверхню краще укладати ламінат, товщина якого становить не більше восьми міліметрів.

Як правильно укладати ламінат?

Качественный ортопедический матрас купить по самой выгодной стоимости на сегодншний день.

При монтажі ламінованих підлог треба дотримуватися загальних стандартів. Підлоги з бетону шліфуємо і робимо стяжку. Вона необхідна, якщо підлога негоризонтального. Потім робимо гідроізоляцію. Її потрібно укладати в напрямку, перпендикулярному дошках ламінату.

Як додатковий теплоізоляційний матеріал, варто застосувати фанеру. Для цього підкладку фіксуємо встик за допомогою малярного скотча. Укладання ламінату починаємо з кутів. Перші горизонтальні ряди треба стикувати торцями. Уклавши останню дошку, обрізаємо її на потрібну довжину. Розмір зазору не повинен перевищувати восьми міліметрів. Аналогічним способом робимо другий ряд. У підсумку виходить площину, яку потрібно посунути до стіни. За такою ж схемою робиться монтаж інших верств. Зазори залишаємо по периметру покриття.

Отже, чи можна використовувати лінолеум як підкладку під покриття з ламінату? Відповідь така - можна, якщо він здатний забезпечити тверду основу, що відповідає всім стандартам. Варто пам'ятати про те, що в якості підкладки не рекомендується застосовувати старий матеріал, так як він шкодить здоров'ю людей і не забезпечує горизонтальну основу. Якщо лінолеуму чимало років, то краще його видалити.

Похожие статьи:

  1. Виготовлення меблів на замовлення
  2. Зона барбекю на присадибній ділянці
  3. ​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?
  4. Тиотриазолин цена на Кипре осенью