Складено список найбільш безпечних авіаперевізників світу

Февраль 12, 2018 – 08:30

Компанія Jacdec з Німеччини склала рейтинг найбільш безпечних авіаперевізників світу. У списку значаться 15 авіакомпаній, що виконують рейси в Росію ...

Лідером списку з 60 перевізників стала гонконгська флагманська авіакомпанія Cathay Pacific

Полиэтиленовые пакеты купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Третій рядок рейтингу зайняла Hainan Airlines з КНР, яка літає в РФ з 2009 року. Авіакомпанія виконує рейси в Санкт-Петербург, Іркутськ і Москву. За весь період роботи Hainan Airlines не загинув жоден пасажир.

Третій рядок рейтингу зайняла Hainan Airlines з КНР

Пакеты с логотипом - станут отличным вариантом рекламы для Вашей компании.

Четверте місце зайняла національна авіакомпанія Катару Qatar Airways, що виконує рейси в РФ з 2004 року. На сьогоднішній день працює єдине сполучення з Росією, між столицями країн - Москвою і Дохою.

Четверте місце зайняла національна авіакомпанія Катару Qatar Airways

На п'ятому місці опинилася голландська авіакомпанія KLM, яка виконує рейси з Амстердама в Санкт-Петербург і Москву. У 1977 році авіалайнер перевізника зіткнувся з іншим літаком в Іспанії. Це була найбільша катастрофа за всю історію цивільної авіації, жертвами якої стали 583 людини.

На п'ятому місці опинилася голландська авіакомпанія KLM

Єдиним перевізником з Росії, який значиться в рейтингу, став «Аерофлот». Авіакомпанія зайняла 37 місце.

У список увійшли авіакомпанії Japan Airlines (Японія), TAP Portugal (Португалія), Iberia (Іспанія), Etihad Airways і Emirates (ОАЕ), British Airways (Великобританія), Lufthansa (Німеччина), Singapore Airlines (Сінгапур), що виконують рейси в Росію . Також туди увійшли авіакомпанії з Індії, Швейцарії та Італії.

Лідером списку з 60 перевізників стала гонконгська флагманська авіакомпанія Cathay Pacific. Повний список найбезпечніших авіаперевізників світу ще не опублікований. На сьогоднішній день Jacdec залишилося повідомити ще сім позицій рейтингу.

Сфера діяльності німецької компанії Jacdec - безпека комерційних перевезень. Експерти компанії становили рейтинг на основі даних про аварії з літаками авіакомпаній, число жертв, кількості років без інцидентів та інших відомостей.

Похожие статьи:

  1. Благословенна Богом земля паховая грыжа у мужчин
  2. Составлен рейтинг наиболее безопасных авиаперевозчиков 2016 года
  3. Дизайнери вирішили найбільш спірне питання в економ-класі
  4. Додаткові переваги однокамерних склопакетів
  5. Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті