​Словаччина проїздом. Загальні враження

Сентябрь 3, 2017 – 19:36

Ні в якому разі не претендую на звання знавця Словаччини, тим більше, що на її території провела від сили 48 годин, більшу частину з яких в Банська Штявниці, інші в шляхи. Проте, хочу поділитися своїми загальними враженнями, так як є речі, які видно неозброєним оком, а іноді навіть кидаються в очі.

Словаччина проїздом

- Враження від природи. Почнемо з самого очевидного, з географічних даних країни, а саме з ландшафтів. Велику частину території Словаччини покривають Карпатські гори (або Татри), в тому числі найвищий пік Карпат знаходиться на території Словаччини. Тому навіть якщо ви перетинаєте країну наскрізь, неважливо до речі з півночі на південь або із заходу на схід, будьте готові до того, що у вас на шляху швидше за все виявиться високогірний перевал або серпантин. Низовини знаходяться тільки в південно-західній і південно-східній частинах Словаччини. Одним словом, гори всюди, і це красиво!

Популярный секс шоп kisskiss удивит Вас огромным ассортиментом товаров и приемлемой стоимостью на них.

- Враження від погоди. Чим вище піднімаєшся в гори, тим сильніше згущуються хмари. І взагалі погода псується часто і швидко. Напевно, для кого-то це абсолютно очевидні речі, але я чесно кажучи, до такого розкладу не була готова і була дуже засмучена необхідністю скасувати цілий шматок подорожі, який ми планували провести в будиночку в горах в районі національного парку «Словацький Рай». Замість цього ми отримали +12 і нескінченний дощ, хоча ще вчора було +25 і сонце.

Погода в горах в Словаччині

Погода в Словаччині

- Замки. О, в Словаччині їх дійсно дуже багато. Свій замок є в кожному місті, часто і не один. Великі і маленькі, іноді напівзруйновані, кожен зберігає сою легенду. Тому якщо ви шанувальник епохи лицарства, Словаччина доведеться вам до душі. Шукати замок довго не доведеться, вони там буквально на кожному кроці.

- Пиво =) Взагалі-то, я не фанат, і, чесно зізнатися, не в змозі оцінити, смачне словацьке пиво або не дуже. Деякі марки, вироблені в Словаччині, відомі на весь світ і багато хто з вас його пробували. Хтось стверджує, що воно не поступається чеському, хтось не згоден з цим твердженням. Важливо інше. Наявність певних традицій. З цим в Словаччині все в порядку. В наявності досить великий вибір ресторанів, що пропонують неспішно насолодитися живим розливним пивом, часто свіжозвареним у власній міні-пивоварні.

- Вплив сусідів. Як і всі європейські народи, словаки дбайливо зберігають свої традиції і культуру. Але в силу того, що країна невелика і до того ж, більшу частину своєї історії була в складі одного, що іншого держави, кордони між звичками сусідніх народів дуже розмиті. Так на жаль, мені не вдалося побачити нічого абсолютно автентичного, унікально словацького. Пейзажі, архітектура, кухня, мова, весь час щось нагадує про Чехії, Угорщини чи Австрії.

Словаччина - це розвинена європейська країна. Мені так здалося. Хоча дивлячись за якими критеріями оцінювати звичайно. Я оцінюю за якістю доріг і культурі водіння, чистоті в містах та систему збору сміття, чистоті за межами міста і ставлення до природи, кількості альтернативних джерел енергії, за смаком і складом продуктів, за рівнем сервісу, по відношенню до себе, сусіда і до туриста . Загалом, все у них там нормально.

Похожие статьи:

  1. ​Керамічна плитка для ванної кімнати
  2. ​Болезни газона и способы лечения
  3. ​Хвороби газону і способи лікування