СТОКГОЛЬМ ДЛЯ ТИХ, КОМУ ЗА 30

Сентябрь 25, 2017 – 14:18

Високі, симпатичні блондини; просочені політкоректністю до кінчиків волосся люди; життєрадісні діти в обіймах по-справжньому насолоджуються батьківством пап; елегантна простота; дивно затишні будинки; традиції, які люблять і дотримуються; звичка планувати сильно заздалегідь; чарівна скромність; нестримно веселі вечірки, та й взагалі вміння святкувати життя; пейзажі, заради яких хочеться прокидатися раніше, щоб за сніданком зустрічати світанок; вулиці, створені для неспішних прогулянок; велодоріжки, які дозволяють байку по праву вважатися транспортним засобом; магазини меблів буквально на кожному розі; незліченна кількість островів навколо і навіть оселедець на сніданок - все це його величність Стокгольм!

Якщо ви ще не були в столиці Швеції, планувати поїздку "по-шведськи" завчасно необхідності немає: переліт з Москви займає менше 2 годин, а значить виявитися (не побоюся цього слова) в утопії можна вже сьогодні!

Доска бесплатных объявлений Украины - Брендар поможет отіскать Вам все необходимое, а также продать все ненужное.

Приземлившись в Арланда, виходьте з аеропорту і в порядку черги беріть таксі. Якщо пощастить, вам дістанеться Tesla.

Відкладіть телефон і справи на потім, дивіться у вікно і знайомтеся з країною через відомі імена: Volvo, Oriflame, H & M, IKEA, Ericsson, Electrolux, Skype і Spotify - всі вони були засновані тут.

Поїдьте в готель Skeppskholmen, вибирайте кімнату з видом на річку і відразу відправляйтеся в місцевий ресторан Långa Raden на сніданок: неспішно насолоджуйтеся kaffe (тут кава не просто напій, це fika - соціальний івент, можливість взяти нескінченно довгу паузу під час робочого дня і навіть самий справжній вчинок для скромних шведів - запрошення на побачення); kanelbullar (булочками з корицею, такими традиційними, що у них навіть є свято державного масштабу); йогуртом (Швеція офіційно визнана кращим виробником молочних продуктів, які до слова тут бувають не тільки знежирені, але і безлактозні). Не дивуйтеся, виявивши на сніданок мариновані огірки і оселедець - за смаком вони абсолютно відрізняються від російських і, повірте, миттєво викликають таке сильне звикання, що стають невід'ємним інгредієнтом початку чудового дня. Загалом, пробуйте все!

Завершивши frukost, виходьте на набережну: зліва на протилежному боці річки ви побачите парк атракціонів Gröna Lund (до нього трохи пізніше неодмінно потрібно буде прогулятися, щоб покататися на всіх всіх всіх каруселях, а на заході потонути в жовто-червоних сонячних променях, кружляючи на " ланцюжку "), але поки вирушайте уздовж річки в самий центр міста - район Normalm, за яким просто приємно прогулятися. Мати якийсь певний маршрут зовсім не обов'язково.

Похожие статьи:

  1. ​ВИКЛИК ЕЛЕКТРИКА
  2. ​ОБЛИЦЮВАЛЬНА ЦЕГЛА
  3. Монтаж даху над балконом
  4. СІЛЬСЬКА ШВЕЦІЯ: ДЕ ПОЇСТИ