Сучасне засклення балконів в хрущовці

Апрель 12, 2017 – 16:44Скління балкона в хрущевкеДома, іменовані хрущовками, відрізняються малогабаритними квартирами і невеликими балконами, тому для власників цього житлового сегмента завдання оптимального використання всіх приміщень володіють високим пріоритетом. У зв'язку з цим, засклення балконів в таких будівлях має ряд особливостей і характерних умов.

Облагороджування приміщення багато хто намагається проводити самостійно, але це часто призводить до формування нестійкою і громіздкої конструкції, втрати корисної площі і малоестетичний виду обробки. Щоб отримати зручну, захищену від опадів і пилу кімнату з гідним оформленням, краще звернутися у фірму, що спеціалізується на подібних роботах. Компанія «Ленінградські Вікна і Стелі», друге десятиліття успішно працює на ремонтно-будівельному ринку Санкт-Петербурга і області, готова виконати професійне засклення балконів для жителів хрущовок.
Види скління балконів

Щоб облаштувати приміщення, потрібно визначитися з перспективами його подальшого використання, так як від цього залежить вибір матеріалів.

Алюмінієві профілі привабливі полегшеним монтажем і малою вагою, що не менш важливо для застарілих конструкцій. Такі рами довго служать і відносно недорогі, економлять простір за рахунок невеликої товщини. Але металоконструкції з алюмінію застосовні тільки в разі «холодного» скління.
Металопластикові рами правомірно вважаються найкращим варіантом при утепленні балконів. Високотехнологічні конструкції міцні і функціональні, мають достатній рівень звуко- і теплоізоляції. Металопластик добре вписується в інтер'єр, рами можна підібрати за кольором і стилю.
Балконне скління на верхніх поверхах вимагає формування додаткових конструкцій для влаштування навісу-даху, тому роботи коштують дорожче, і навантаження на опорну плиту збільшується.

Качественные домофоны купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Особливості облаштування приміщень

Здійснення скління балконів в хрущовці відрізняється деякими особливостями в технології робіт і можливості збільшення тісного простору. На відміну від лоджій, це приміщення не має торцевих стінок, тому доводиться вибудовувати спеціальний каркас з бруса з подальшою двосторонньою обшивкою і закладкою утеплювача.

У зоні решітки встановлюється захисний екран, якщо використовується полегшена обробка, або багатошарова обшивка в проектах з утепленням. В силу тристоронньої відкритості приміщення проводиться додаткова герметизація стиків панелей, які формують фронтальну і бічні стінки.

У хрущовках можна злегка збільшити балконний простір за допомогою виносу рам зі склом за периметр майданчика підстави. Використовуються різні типи кронштейнів з упором на несучу стіну, щоб знизити навантаження на балконну плиту. Встановлюють орні або розсувні рами з обладнанням верхнього козирка.

У практиці скління приміщень в хрущовці застосовують полегшені і малооб'ємні оздоблювальні матеріали. Схема утеплення передбачає використання мембранної гідроізоляції балкона і тонких матеріалів утеплювачів плит, а також пластикових панелей для фінішної обшивки. Плиткові підлоги з потужною стяжкою не використовуються з метою полегшення ваги обробки. Доцільно застосування в якості покриття добре просушені дощок з лакуванням.

Довіряйте процес скління балкона в хрущовці професіоналам, і ви побачите, як змінитися це приміщення на краще!

Похожие статьи:

  1. ​Види оздоблення стін в квартирі
  2. Внутрішнє оздоблення балкона плюс утеплення
  3. Дубайский аэропорт возобновил работу
  4. Сучасні світильники для вулиці