Світильники

Август 27, 2017 – 06:12

Різновиди стельових світильників

Стелю по форм-фактору діляться на внутрішні світильники і світильники з зовнішнім розташуванням джерела світла. У обох видів є як переваги, так і недоліки. За типом джерела світла вони діляться на галогенові світильники на стелю, світлодіодні і енергозберігаючі світильники. Перевага перших і других - більш розсіяний, м'яке світло. Потрібно пам'ятати, що галогенові світильники виділяють більше тепла, а світлодіодні дуже вимогливі до якості подається струму - часті перепади напруги можуть вивести їх з ладу.

Вы можете купить дымосос ДН-11,2 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Точечні ліхтарики

Вибрати точкові світильники потрібно до монтажу стель. Це необхідно для того, щоб при монтажі були зроблені спеціальні кріплення, і вирізані отвори для світильників в стелі.

енергозберігаючі світильники

Енергозберігаючі світильники краще для монтажу в натяжна стеля через низьке тепловиділення. Шанс, що плівка оплавітся набагато нижче, ніж при використанні ламп розжарювання. До того ж енергозберігаючі світильники прослужать набагато довше.

Світильники для ванної

Світильники для ванної потрібно вибирати з урахуванням високої вологості - корпус повинен бути закритим. До того ж, за рекомендаціями наглядових органів у ванній повинно бути прокладена слабкострумова проводка для світла.

Світильники для кухні

Світильники для кухні не піддаються таким жорстким діям, тому тут вибір нічим не обмежений. Розташування світильників потрібно вибирати так, щоб висвітлити основні робочі зони, підкреслити яскраві деталі інтер'єру. Краще довірити цю роботу дизайнера.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Туризм
  2. Шпіцберген
  3. Автовикуп