​ Типи і види жалюзі для пластикових вікон і їх ціна

Апрель 22, 2017 – 18:52


Основний розподіл виробів на види залежить від матеріалу виготовлення ламелей і типу їх розвороту.

Горизонтальні - хоч і вважаються самими функціональними для офісних інтер'єрів, проте ціна таких моделей, в порівнянні з іншими, набагато менше. Вони дуже зручні у використанні, легко миються і не вимагають додаткового обслуговування.
Вертикальні - частіше застосовуються для склопакетів в приватних будинках і квартирах. Якщо ламелі виконані з тканинних матеріалів - жалюзі для пластикових вікон просочуються спеціальними пиловідштовхуючими розчинами. Особливою популярністю користуються моделі, ламелі яких виконані з дерева.

Вам нужно отремонтировать айфон? Подробнее о сервисном центре и стоимости ремонта Вы можете узнать на официальном сайте.


Існує також відмінність виробів в залежності від їх декоративного оформлення:

Жалюзі - плісе - вироби з гофрованої щільної тканини, просоченої засобами від забруднень. В основному використовуються для конструкцій нестандартних форм, безшовних вікон.
Рулонні - основна їхня перевага полягає в тому, що вони перекривають весь отвір, а в зібраному вигляді представляють собою компактний рулон над ним. Такі жалюзі для пластикових вікон, ціна яких набагато менше звичайних, дуже зручні в невеликих приміщеннях.
Тканинні - відмінне рішення для прикраси інтер'єру кухні або дитячої. Вироби виконуються в різних колірних гамах, мають різноманітну фактуру.
Металеві, пластикові і дерев'яні - відрізняються між собою тільки матеріалом виготовлення.

При виборі жалюзі, перш за все, необхідно звернути увагу на дизайн і приналежність приміщення, в якому вони будуть встановлюватися. Незважаючи на те, що ціна виробів, які замовляються разом зі склопакетом, набагато менше, їх можна купувати і окремо.

Єдиною умовою якісного використання та довговічності є правильна збірка і установка. Найкраще, при замовленні жалюзі, звертатися за допомогою до фахівців, особливо якщо вони призначені для установки в проріз рами або конструкція має незвичайну форму.

Похожие статьи:

  1. ​Яку вибрати і купити крапельну стрічку
  2. Вибираємо сауну для заміського ділянки
  3. Металеві грати на пластикові вікна
  4. Вибір і установка жалюзі для пластикових вікон