​У Вірменії без закордонного паспорта

Декабрь 18, 2017 – 09:55

Громадяни Росії можуть відвідувати Вірменію з туристичними цілями без оформлення візи. При проходженні митного контролю необхідно пред'явити лише діючий закордонний паспорт. Насолоджуватися красою країни можна не більше 180 днів. Але влітку 2017 року умови перетину кордону для росіян можуть спроститися.

У Вірменії без загранпаспортаШаварш Кочарян, заступник міністра закордонних справ Вірменії, розповів на прес-конференції про те, що уряд країни схвалив внесення змін до угоди про безвізовий режим з Росією. Ці зміни дозволять громадянам Російської Федерації перетинати кордон з Вірменією за внутрішніми паспортами.

За даними національної служби статистики Вірменії, в 2015 році в країні побувало 1,2 млн туристів. Майже половину всього турпотоку склали росіяни. Полегшення правил в'їзду в країну для громадян Росії збільшить попит на країну, на що і сподівається уряд Вірменії.

Самый популярный магазин детской одежды предлагает Вашему вниманиюогромный ассортимент товаров по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

У свою чергу, росіяни, у яких з якихось причин не оформлений закордонний паспорт, отримають можливість відвідати Вірменію. Будь-який турист в цій країні знайде чим себе зайняти: гірськолижні курорти, природа, пізнавальні екскурсії, відома в Росії національна кухня. До всього цього можна додати ще два позитивних моменти: майже всюди в країні говорять по-російськи і приймають рублі.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги перманентного макіяжу
  2. ​Преимущества чувственного массажа
  3. ​Настольные игры в онлайн-казино
  4. ​Внутренняя отделка любых помещений
  5. ​Системи крапельного поливу