​Утеплення стін зовні

Август 15, 2017 – 13:07

Утеплення стін зовні - оптимальний варіант захисту приміщень від холоду і один з найефективніших способів боротьби з витоками тепла в програмі енергозбереження. Холодне повітря затримується в області зовнішньої поверхні утеплювача, а в будинку акумулюється тепло, тому навіть в сильні морози (при наявності нормального опалення) в приміщеннях зберігається комфортний мікроклімат.

Утеплення стін зовні

Утепление стен Харьков быстро, качественно и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Способи зовнішнього утеплення

Для утеплення стін використовуються плити з пінопласту і обшивка на основі мінеральних наповнювачів. Але ці види теплоізоляції, хоч і мають широке практичне застосування, програють за всіма показниками пінополіуретану. ППУ є ніздрюватим, легким, пористим матеріалом, термін служби якого становить більше 50 років!

Плити з ППУ легко і швидко монтуються, сприймають різні види декоративного оздоблення, забезпечують найнадійніший захист поверхонь на сьогоднішній день. Пінополіуретан добре пропускає повітря, не займається, не псується від вологи і сонячних променів, витримує сезонні перепади температур в широкому діапазоні. Таким чином, це дійсно універсальний утеплювач, який з успіхом застосовується в роботах з утеплення житлових, промислових будівель і господарських будівель.

Утеплення стін рідким пінополіуретаном

Інноваційною технологією є утеплення зовнішніх стін методом напилення ППУ. Первинний склад наноситься рівномірно з щільністю від 30 до 60 кг / м3. Другий шар має більш високий показник щільності (120-150 кг / м3). Для поліпшення зчеплення з поверхнею і усунення нерівностей під наноситься шар прокладається армована сітка.

Ця методика має кілька очевидних переваг:

оперативність виконання роботи;

можливість проводити утеплення об'єктів складних форм і конфігурацій;

забезпечення ідеальної герметичності поверхонь (безшовна технологія).

При утепленні плитами на кутових стиках часто залишаються шви і мікроскопічні тріщинки, через які проникає холод. Хмарно плівка з пінополіуретану виключає можливість виникнення витоків тепла і проникнення холодного повітря зовні.

Похожие статьи:

  1. Лікування наркомані
  2. Безпека у Ватикані
  3. ​Ремонт вітальні
  4. ​Лавинное снаряжение
  5. ​Живая изгородь из ивы