......................

Май 12, 2020 – 04:53

Навіть якщо в приміщенні температура падає нижче 0 С на короткочасний термін, проводиться утеплення трубопроводів.

теплоізоляція: - засипна; - обмазочна; - обкладочнимі.

Теплоізоляцію виконують, використовуючи різні матеріали: мінеральну вату, тирсу, глину з повстяними очосами, інфузорна землю, шлак без вмісту сірки, торф, готові заводські сегменти. 

Боди массаж один из лучших в Киеве, Вы сможете заказать услуги эротического массажа, который позволит расслабиться каждой мышце Вашего тела.

Для утеплення будівельних огорож використовують ізоляційно-будівельні матеріали, для трубопроводів і обладнання - ізоляційно-монтажні матеріали. Але цей поділ є досить умовним, так як багато матеріалів використовуються для ізоляції різних об'єктів.

Так, для газового обладнання є необхідність в постійній перевірці на наявність витоків, а також утеплення стояків і трубопроводів щоб уникнути їх заморозки або закупорки.

В даний час антикорозійний захист є найкращим засобом для захисту металевих виробів від корозії. Існує кілька методів зменшення корозії металів.

Заходи з утеплення трубопроводу не проводяться, якщо труби лежать на глибині 0,3 метра (для діаметра труби до 500 мм) або на 0,5 метра (більший діаметр) нижче глибини промерзання грунту. В іншому випадку утеплення труб обов'язково.

У період сезонної підготовки (літо і зима) проводяться комплексні заходи з підготовки обладнання до експлуатації. Проводиться перенастроювання пусковий мережі, запірно-пусковий арматури, утеплення трубопроводів і інше.

Для квартирних водопроводів з верхнім розведенням необхідно утеплення труб на горищі, тому що в разі морозів, мешканці можуть залишитися без води. А при поломці, вода затопить квартири і міжповерхові перекриття. Якщо в міському водопроводі знизиться натиск, то вода не дійде ні до якого поверху. (З цієї причини такий вид розводки встановлюється рідко.)

Самий часто зустрічається вид розводки - нижня. В цьому випадку магістральні трубопроводи розташовують у нижній частині будівлі. У мережі такого виду є переваги і недоліки.

До переваг можна віднести дешевизну щодо верхньої розводки, тому що при прокладці труб на горищі з'являється необхідність додаткових витрат на їх утеплення. У деяких будинках є можливість прокладки труб по стінах верхнього поверху (зазвичай це виробничі будівлі), це дуже зручно з експлуатаційної точки зору.

Обводнені свердловини можуть доставити незручності в зимовий час, якщо температура опускається значно нижче нуля, а дана установка зупинена на тривалий час, до того ж не передбачена система спуску води. Про це важливо пам'ятати при монтажі.

Якщо установка виконана за технологією, то проблем не виникне.

Похожие статьи:

  1. Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат
  2. ​Шенгенська віза в Угорщину самостійно. Особистий досвід
  3. Европейский модерн в стенах современной квартиры
  4. Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті