..............

Июль 1, 2020 – 10:11

Паста з ефектом штучного мармуру

Паста штучний мармур

Упаковка 4 л, 12 л

Паста з ефектом штучного мармуру використовується для декоративного покриття стін і стель. Поверхні, покриті штукатуркою, отримують ефект «під мармур», також відомий як ефект антикварними венеціанської штукатурки.

Сегодня рекомендуем Выбор массажисток 15 штук недорого с незабываемыми впечатлениями.

Поверхні, оброблені пастою, набувають блиск і ефект глибини. Продукт призначений для використання у приміщенні на стінах покриті штукатуркою, на бетонних стінах або будь-яких інших поверхнях. При використанні погано всмоктують поверхнях необхідно додатково використовувати Грунт.

Для того, щоб отримати ефект більшої глибини і хорошу міцність рекомендується використовувати в якості останнього шару спеціальний віск.

Паста Травертин — штукатурка на основі природного вапняку

Декоративна штукатурка Травертин

Упаковка 1 л, 3 л, 12 л

Благородна штукатурка для внутрішніх робіт на основі натуральних цементних в'яжучих матеріалів і мармурового пилу.

Застосовується для оформлення інтер'єрів для створення декоративного ефекту, що нагадує травертин, з видимими елементами його внутрішньої структури — натуральними порами і порожнинами. Красивий, класичний ефект для найпрестижнішого декорування інтер'єрів.

Травертин призначений для застосування на цементних та вапняно-цементних основах, гіпсокартонних плитах, у тому числі попередньо пофарбованих.

Inspiro — штукатурка для створення унікальних декоративних ефектів

Паста inspiro

Упаковка 1 л, 7 л, 15 л.

Inspiro — дрібнозерниста структурна паста для декорації стін. Дозволяє створювати необмежену кількість видів структурних поверхонь з сучасними, традиційними і античними візерунками. Ідеально підходить для формування ефектів з гладкою поверхнею.

Продукт простий у використанні, комфортний в роботі, дозволяє стінам «дихати», забезпечуючи високу міцність і стійкість до стирання.

Паста може бути тонований колорантів-барвниками будь-якого кольору. Її можна також фарбувати морилками, лаками та пастами з металевим ефектом.

Паста Glasser на основі смоли — ефект тривимірної глибини

Паста glasser на основі смоли

Упаковка 1 л.

Декоративна паста на основі акрилової смоли. Містить спеціальні дрібні кульки, завдяки яким досягається ефект тривимірної глибини.

Під відповідним кутом можна побачити, як покриття дуже ефектно переливається, відбиваючи світло. Паста також підходить для виконання ефектів з використанням декоративних шаблонів. Екологічно чистий продукт, безпечний для роботи у внутрішніх приміщеннях. Перед нанесенням пасти Глассер, рекомендується покрити поверхню стіни основою-грунтом.

Effecto — декоративна штукатурка в стилі Ретро

Паста effecto

Упаковка 7 л, 15 л.

Декоративна паста з виразною структурою для застосування всередині приміщень. Дозволяє отримати гарні декоративні ефекти, як сучасні, так і в стилі ретро — імітує стару, історичну штукатурку.

Надзвичайно пластична, стійка до тріщин, зручна в нанесенні і формуванні структури. Може бути забарвлений в масі (шляхом додавання пігментів безпосередньо в пасту), а також шляхом її покриття декоративними лаками, металевими лаками або декоративними морилками. Характеризується високою пластичністю і стійкістю до розтріскування, навіть при нанесенні товстих шарів (10 мм і більше).

Штукатурка Anticco — створення середземноморського стилю в інтер'єрі

Паста anticco

Упаковка 1 л, 7 л, 15 л.

Дуже пластична і проста у використанні штукатурка, може бути використана і структурована за допомогою различныз інструментів.

Паста Anticco створює шорстку поверхню, тому ідеально підходить для моздания середземноморського стилю в інтер'єрі. Відмінно підходить для створення поверхні пісковика, старих стін і багатьох інших унікальних декоративних ефектів. Продукт простий у використанні і комфортний в роботі, забезпечує «дихання» стін, високу міцність і стійкість до стирання.

Паста з ефектом античного мармуру венеціанського

Декоративна штукатурка класичний мармур

Упаковка 4 л, 12 л

Штукатурка є продуктом вищої якості і призначена для декоративного оздоблення стін і стелі. Завдяки пасті поверхні набувають ефект «мармуру», званого також античним венеціанським мармуром.

Особливість такої обробки поверхонь — отримання глянцю і ефекту глибини. Поверхні виходять гладкі і холодні на дотик. Продукт призначений для використання у внутрішніх приміщеннях на таких поверхнях як стіни, покриті штукатуркою, бетон, гіпсокартон та ін У разі використання на погано всмоктують поверхнях може бути необхідно додатково використовувати Грунт.

Для того, щоб отримати ефект глибини і велику міцність рекомендується використовувати в якості останнього шару спеціальний віск.

Декоративний бетон — стильна прикраса сучасного інтер'єру

Декоративний бетон

Упаковка 5 л, 10 л

Дрібнозерниста штукатурка, призначена для внутрішнього використання.

Чудово імітує зовнішній вигляд сирого бетону. Є ідеальним прикрасою сучасного інтер'єру, прекрасно поєднується з металом, деревом і склом. Відповідні програми забезпечують отримання нерегулярних структур, ямочок і обесцвечиваний — недосконалостей, характерних для бетону. Рекомендується використовувати з полірувальним просочувальним воском і декоративним лаком.

Японська штукатурка — широка колірна гамма і виразна структура

Японська штукатуркаЯпонська штукатурка призначена для декорування стін внусти приміщень. Дозволяє створити благородну і елегантну декоративне покриття з чіткою структурою. Штукатурка згладжує нерівності стін, покращує акустичну та теплову ізоляцію. Є екологічним і простим продуктом, що виробляється в широкій колірній гамі.

Разом з японської штукатуркою використовується підкладкова база. Вона призначений для старих, зношених, очищених від шпалер стін та незабарвленого гіпсокартону. Використання базової ґрунтовки виключає ризик утворення плям на японській штукатурці.

Похожие статьи:

  1. Как вы можете провести оценку системы рекуперации тепла
  2. ​У Стамбулі скасували новорічні гуляння на площі Таксим
  3. Декоративные кустарники для сада в Сан Отеле
  4. Скільки коштує запізнення пасажира для нього і авіакомпанії
  5. Дитяча кімната: натяжні стелі «Зоряне небо» або фотодрук?