Внутрішнє оздоблення балкона плюс утеплення

Апрель 12, 2017 – 05:25Внутрішнє оздоблення балкона буває холодної і теплої. Дешевше зробити перший вид, в цьому випадку приміщення буде нежитловим в зимовий період, але підійде для зберігання продуктів. Скління в такому випадку буде грати роль захисту від опадів і вуличного пилу, вихлопних газів.

Тепла внутрішня обробка припускає використання більш надійного, з точки зору теплозахисту, облаштування, і різних спеціальних оздоблювальних матеріалів. В результаті створюється додаткове житловий простір, окрема кімната або збільшуються розміри залу або іншого приміщення, до якого прилягає лоджія.

Качественные клапаны противопожарные купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Внутрішнє оздоблення балкона створює необхідний комфорт, затишок, додаткові квадратні метри, які значно покращують рівень життя в квартирі. Але тільки за умови, що після проведених робіт це приміщення стало дійсно повноцінною частиною будинку. Для цього він повинен бути оброблений якісно, добротно, відповідати загальній ідеї інтер'єру.

З чого почати

Внутрішнє оздоблення балкона починається з вибору типу скління. Воно не обов'язково має бути у вигляді супердорогого профілю. Недорогі віконні конструкції теж зроблять квартиру теплій, затишній, естетично привабливою. Потім потрібно правильно підібрати матеріали для утеплення балкона, від цього буде залежати теплоізоляція всередині приміщення.

Для облаштування використовуються: пінопласт; спінений полістирол; мінеральна вата.

Вибір залежить від матеріалу, з якого виготовлений парапет, його товщини. Утепленими повинні бути всі сторони балкона або лоджії: фасад, підлога, стеля, бічні стіни.
секрети успіху

Похожие статьи:

  1. Самостійне підключення водяного опалення
  2. Виготовлення меблів на замовлення
  3. Сучасне засклення балконів в хрущовці
  4. Теплоізоляція будинка: матеріали для утеплення
  5. Тиотриазолин цена на Кипре осенью