​Як відремонтувати стелю

Июль 6, 2017 – 19:04

Ремонт стелі полягає в його вирівнюванні, закладенні тріщин і надання відповідного до оформлення приміщення зовнішнього вигляду. Так як відремонтувати стелю без видалення старого шару неможливо, то цим необхідно зайнятися в першу чергу. Навіть якщо планується установка стелі натяжної або з гіпсокартону, тріщини і щілини найкраще закрити, щоб руйнування зупинити. У старих будинках щілини між плитами закладені сумішами на основі алебастру, тому на них не ляжуть якісно сучасні шпаклівки. Видалити їх разом з водоемульсійною фарбою або побілкою допоможуть сучасні матеріали. Одним з таких є змив від німецького виробника «Пуфас». Вибирати її слід, орієнтуючись на матеріали, які потрібно видаляти і обов'язково читати інструкцію, так як ці змивки не універсальні, а кожна створена для певного покриття.

Купить полезную технику для дома Вы можете на сайте https://ua-mall.com/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можна змивати стару фарбу слабким розчином йоду, просочивши її, а через 20 хвилин видаливши шпателем. На всі шви між плитами і тріщини в обов'язковому порядку слід клеїти серпянку, бажана її установка і по місцях сполучення зі стінами. Грунтовку потрібно наносити до шпаклівки і після неї, перед фарбуванням. Коштує вона недорого, витрата низький, зате, зчеплення шарів виходить якісне. Так як відремонтувати стелю можна різними способами, потрібно визначитися з видом стелі бажаного ще до початку робіт. Якщо поверхня буде пофарбована фарбою, шпаклювати потрібно спочатку стартовими сумішами, потім фінішними. Зачищати дрібної шкуркою, гарантувати і фарбувати валиком, мінімум в два шари, причому шари повинні наноситися перпендикулярно один одному.

Перший шар фарби повинен наноситися уздовж площини вікна, перпендикулярно потоку світла, другий, навпаки, паралельно світлового потоку. Непрокраси підмазувати пензлем не рекомендується, від неї залишаються сліди. Фарб в даний час продається велика кількість, тому, якщо потрібно колеровка, етикетку на фарбі потрібно читати дуже уважно, деякі з колеровочні сумішами не взаємодіють, скільки їх не додавай. Вибір між водоемульсійною, вододисперсійною, акрилової, алкидной або силіконової залежить від господаря. Силікон і акрил найдорожчі, але не бояться сильної вологості, тому, застосовуються у ванних кімнатах. Вододисперсійна не змиваються водою і не жовтіє навіть в кімнатах для куріння, її найчастіше, використовують в кухнях. Водоемульсійна недорого коштує, тому нею покривають великі поверхні - зали, вітальні та спальні кімнати.

Похожие статьи:

  1. ​Як отримати візу в Італію?
  2. ​Глянцеві натяжні стелі
  3. ​Підвісна стеля
  4. ​Як вибрати обробку стелі