Booking Now забезпечить індивідуальний підхід до кожного туриста

Январь 21, 2015 – 16:13


Booking.com запустив новий мобільний додаток Бронювання Тепер, що дозволяє зробити процес бронювання індивідуальним, заснованим на перевагах клієнта і його місцезнаходження.
За даними метапоісковіка, майже половина замовлень у всьому світі, скоєних менш ніж за 48 годин до часу заїзду, здійснюються з мобільних пристроїв.
Бронювання Тепер відбирає результати на підставі унікального профілю мандрівника, в якому зазначаються переважний діапазон цін і необхідні додаткові послуги: паркувальне місце, сніданок, Wi-Fi. Після цього користувач отримує пропозиції, що відповідають його запитам і тому регіону, де він знаходиться. Система також враховує його GPS-координати, після чого прокладає покроковий маршрут до обраної готелі. Ті, хто постійно користується додатком, можуть створити свій список кращих готелів, який буде відображатися на карті.


«Новий сервіс збільшує присутність Booking.com в мобільному сегменті. Ми пропонуємо безліч варіантів розміщення для постійно зростаючої групи мандрівників, які не планують поїздки заздалегідь і використовують різні девайси », - підкреслив Даррен Х'юстон, генеральний директор Booking.com.
За допомогою Замовити зараз можна зв'язатися з міжнародною службою підтримки, яка працює в режимі 24/7, і отримати доступ до більш ніж 40 млн відгуків про різні об'єкти розміщення, написаних реальними клієнтами.

Похожие статьи:

  1. ​Купівля кімнати - тернистий шлях до власного житла
  2. ​Заборони в Таїланді: що нового в 2017 році?
  3. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні