Кіпр

Декабрь 3, 2014 – 18:03


У цій статті мова піде про самих незвичайних готелях світу.

1. Сімейна пара, з невеликої голландської села, перетворила в готель звичайний трамвайний вагон. Незважаючи на невелику площу в готелі обладнано 4 прекрасних номери з усіма зручностями. Але не тільки унікальний сам готель, незвичайна і територія, прилегла до нього. Кінозал, поблизу готелю, виконаний у формі літаючої тарілки, а будинок власників готелю являє собою незвичайна будова з автобусом, обладнаним під спальню.

2. Схожий готель є у Великобританії. Готель складається з чотирьох вагонів поїзда 19-го століття. Весь внутрішній інтер'єр нагадує про ту епоху. Але при цьому в ньому встановлені сучасні душові кабінки, джакузі і відеотехніка. Провести ніч в такому готелі коштує близько 400 євро.

3. Готель на борту літака діє в Нідерландах. Іл-18 переобладнаний в шикарний сучасний номер з сучасними меблями і сантехнікою. Також у номері знаходиться три телевізори і відеопроігрователь, обладнана невелика кухонна зона і є міні бар.

4. Мабуть самий незвичайний готель, який припаде до смаку любителям екстриму, знаходиться в США. Його унікальність полягає в тому, що він знаходиться під водою. Для того, щоб потрапити в нього необхідно пірнути. Номери обладнані великими ілюмінаторами, через які можна спостерігати за морською фауною.

5. У Швеції, починаючи з 1990 року, щорічно зводять крижаний готель. Він функціонує з листопада по квітень місяць. У ньому практично всі, за винятком ліжок, виконано з льоду. Подобу такого готелю є і в Канаді.

Перебування в одному з таких готелів гарантовано стане для туриста пригодою і залишити приємні спогади надовго.

Часто люди вибирають готель за принципом найбільш комфортного проживання та перебування поблизу визначних пам'яток. Але у світі існують готелі, які вже самі по собі представляють пам'ятка. Але є і звичайні, зате оченб комфортні, можете самі в цьому переконається, ось сайт готелю на Лук'янівці.

Похожие статьи:

  1. ​Самі незвичайні басейни світу
  2. Заміна віконного скла
  3. Молодіжні Готелі Кіпру
  4. ​Самі сонячні пляжі світу
  5. ​Самі незвичайні будівлі світу