Кіпр

Октябрь 31, 2014 – 19:36

Відпочиваючі, які на острів потрапили вперше, обов'язково повинні побувати на руїнах міста Куріум, в цьому місті народилася богиня Афродіта.

Не можна обійти увагою і місто Лімассол (другий за площею на Кіпрі), який славиться збереженими грекорімскім амфітеатром. Побувати треба обов'язково і в замку Колоссі. Цей шикарний замок був побудований лицарями Святого Іоанна в 13-му столітті.

Якщо проїхати близько плантацій Фассурі, де вирощують апельсини (сорт Асінай), то ви відчуєте насолоду, вдихаючи аромат цих плодів. Усі відгуки про Криті й Кіпрі тільки самі позитивні.
 

У Кіпру своя унікальна історія виноробства. Тутешнє законодавство строго стежить за тим, щоб не розголошувалася таємниця про виробництво кіпрського вина. За розголошення таємниці загрожує в'язниця. Зробивши екскурсію на виноробний завод, ви испробуете смак вина, яке виробляли спеціально для англійського короля з династії Плантагенетів та його дружини.


Причина прагнення молоді на острів Кіпр зрозуміла, це захоплення дайвінгом та підводним рибалкою. Займатися дайвінгом в штормовий сезон запрещено.Для того, щоб займатися підводним рибалкою, необхідно мати ліцензію. Необхідно знати, яка риба водиться в місцевих водах. Більшість риб - це теж надбання острова і винищувати їх заборонено. До того ж у любителя-рибалки повинні бути навички даного захоплення, щоб встигнути повернути всю екіпіровку через дві години.

Однак, підводна риболовля на острові тільки на другому місці, пайова місце займає серфінг.

Похожие статьи:

  1. Перестилання підлог
  2. Як обрати велосипед
  3. Кіпр Готелі Відгуки
  4. Історія острова Сардинія
  5. Літній табір в Мінську