Кіпр

Ноябрь 12, 2014 – 09:16Найзручнішим місцем для милування панорамою міста виявилася дах у будинку на пагорбі. Дзвіниця церкви святої Анни. Туристам надана щаслива можливість піднятися на вежу і самим подзвонити у дзвони, так що влітку їх дзвін не замовкає. Вежу прикрашає золотиста рибка-флюгер. Більшість місцевих жителів, яких я питала, не знають, чому флюгер виконаний у вигляді риби, але один з них сказав, що це «лосось пізнання». До речі, відповім на часто задається питання, чи піддається розумінню ірландський акцент. В містах легко. Крім того, ірландці - хороші і дуже небайдужі люди: якщо бачать, що ви щось не можете розібрати, намагаються говорити зрозуміліше.

Дорога, ведуча з пагорба до центру, переходить в міст, а потім в один з головних бульварів міста. Він теж носить ім'я святого Патрика. Тут розташовано все те, що більшість приїжджих відвідує в першу чергу: кафе, ресторанчики, магазини, паби.
Одна з дуже приємних пам'яток центру - Англійська ринок.

Жителям Корка подобається вважати своє місто продовольчої столицею Ірландії. Ринок це прекрасно демонструє. М'ясний відділ в сезон полювання радує дичиною, а рибна лавка часто пропонує особливий улов, такий, наприклад, як ця риба-меч.

Навіть якщо ви живете в готелі і приготування їжі не входить у ваші плани, обов'язково відвідайте Англійська ринок. Половина продаються там делікатесів готова до вживання, до того ж це ідеальне місце для покупок перед пікніком.

Більшість туристів приїжджає в Корк заради відвідин замку Бларни. Як і більшість гідних туристичних визначних пам'яток, замок може похвалитися багатою (більш ніж тисячолітньої) історією і приносить удачу об'єктом. В якості об'єкта виступає камінь, що дарує красномовство тому, хто його поцілує, звісившись вниз головою. Я не скажу, цілувала Чи я камінь, щоб ви не судили про його чарівні властивості по моєї розповіді.

З розташованого поруч ботанічного саду можна перейти в розкішний парк, з цього парку - в не менш розкішний ліс, і якщо йти довго, можна дістатися до озера. Тут добре в будь-який час року, але якщо ви приїдете в травні-червні, отримаєте бонус у вигляді квітучих рододендронів.

Блекрок - ще один замок, розташований поруч з кіркою. Побудований в XVI столітті для боротьби з піратами, він побував і банкетним залом, і офісним центром, і, нарешті, розмістив в собі обсерваторію.

Похожие статьи:

  1. ​Байкал або чорне море?
  2. Слюсарний інструмент
  3. ​Лавинное снаряжение
  4. Як обрати велосипед
  5. Дороги ведуть в Нью-Йорк