Кращі місця для відпочинку на Кіпрі

Декабрь 1, 2014 – 15:45

Кипр Ларнака Настає відпустку, і багато хто задається питанням: «де краще відпочити на Кіпрі»? Різні туристичні портали найчастіше називають в якості кращого місця відпочинку на Кіпрі такі курорти як Ларнака, Айя-Напа, Протарас, Троодос, Пафос, Лімассол.Кращим місцем на Кіпрі багато інтернет-сайти і експерти називають великий курорт Ларнаки.У ньому туристів приваблює неглибоке море, піщані пляжі, прекрасна розвинена інфраструктура, а також знаменита пальмова алея Фінікудіс.

 

Ряд порталів рекомендують молодіжний курорт Айя-Напа з його дискотеками та іншими розвагами.Парам з дітьми і літнім відпочиваючим більше підійде «сімейний» курорт Протарас.Любителі історії та архітектури насолодяться насиченим історичними пам'ятниками Пафосом.Любителі гір оцінять стоїть дещо осібно в даному переліку гірський курорт Троодос.

 

Курорт Лимассол Багато виберуть великий курорт Лімассол з його комфортними готелями на південному узбережжі Кіпру і не пошкодують про це, так як він не гірше усього перерахованого вище, і полюблять його морські пейзажі.Очевидно, що відповідь на питання де краще відпочити на Кіпрі знайдений і потрібно рухатися далі, у пошуках цікавих місць, які можна подивитися на цьому чудовому острові.

 

спасибо prekrasnomu клімат сезон Для відпочинку на Кіпрі prekraŝaetsâ не практично цілий рік.На острові 340 сонячних днів у році, а температура навіть взимку не опускається нижче +20 градусів за Цельсієм.І літні, і зимові канікули збирають на Кіпрі численних туристів.Пляжний сезон на Кіпрі відкривається з кінця березня, коли вода прогрівається до такого ступеня, що можна комфортно купатися.

 

Літній сезон на Кіпрі триває з травня до вересня. Потім починається настільки улюблений багатьма оксамитовий сезон з теплою водою, але вже не настільки палючим сонцем, що триває до жовтня, і це той час, коли можна заощадити, купивши недорогу гарячу путівку.Зима триває приблизно з листопада по лютий, і це найкращий час для любителів старовини та екскурсій з оглядом численних визначних пам'яток.

 

Тим хто люблять гори, взимку сподобаються гірськолижні курорти Троодоса, тут можна насолодитися красивими гірськими пейзажами, а також випробувати свою майстерність.У лютому-березні на Кіпрі цвітуть дерева, і триває прекрасна весна, коли можна погуляти на природі, насолоджуючись її оновленням.Можна сказати, що сезон відпочинку на Кіпрі триває майже цілий рік, тому острів можна назвати оптимальним для будь-якого типу туристів!

Источник: inturistinfo.ru

Похожие статьи:

  1. Бюджетний відпочинок на пляжі
  2. Скільки Варто Відпочинок на Кіпрі
  3. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  4. Активний Відпочинок на Кіпрі
  5. Відгуки про відпочинок на Кіпрі