Кіпр

Ноябрь 1, 2014 – 19:59

Історія та пам'ятки Нікосії 


Перші згадки про місто відносяться до 280 г. до н.е. У ті далекі часи місто носило назву Ледра, а потім був перейменований в Левкотеон. Столицею острова Нікосія стає в XI столітті, коли правлячі Лузиньяни перетворили місто в могутню фортецю з королівськими особняками і численними церквямі. Старе місто Нікосії досі зберігає наліт ностальгії минулого.
Венеціанська стіна в Нікосії

Всі гості столиці відзначають, що найбільш привабливим місцем є відреставрований квартал лаїків Гітоном (Laiki Geitonia), який відкритий тільки для пішоходів. Тут можна прогулятися по вузеньких звивистих вуличках, помилуватися на майстерні ремісників і численні сувенірні лавки. Поза всяким сумнівом, місто з більш ніж тисячолітньою історією вартий уваги. Тут можна відвідати ювелірний музей, зануритися в минуле, прогулюючись вулицями і милуючись на старовинні балкони з прикрашеними різьбленими балконами, відвідати музей Кіпру, який зберігає найбільшу колекцію античності на острові, посидіти в затишних кафе.
Лаїків Гітоном Пішохідна вулиця.


В наше время очень популярной тенденцией является "прокачка" своего автомобиля. При помощи данного сайта: Вы сможете заказать любой товар для тюнинга своей машины, при этом затратив минимум времени и денежных средств.

Уже котрий рік гостей острова приваблюють ворота Фамагусти, які є одним із входів в старе місто, музей Народного мистецтва і візантійський музей, кафедральний собор Святого Іоанна, який володіє чудовими фресками, палац Архієпископа, будинок Хаджи Георгакіса, що залишається найкрасивішим будинком на Кіпрі, а також мечеть Омерійе (єдина діюча мусульманська мечеть в грецькій частині острова).

Похожие статьи:

  1. Утеплення фасадів Дніпропетровськ
  2. Сучасні світильники для вулиці
  3. Лінолеум спеціального призначення
  4. Как купить хороший набор ножей