Клімат і погода Ватикану

Январь 25, 2015 – 08:17


Клімат у Ватикані субтропічного середземноморського характеру. Зимовий період в країні порівняно теплий. Сильні заморозки і велика кількість опадів у вигляді снігу у Ватикані дуже рідкісне явище. Середньодобова температура повітря в цей період становить не менше +5 ° С. Влітку у Ватикані стоїть досить спекотна і посушлива погода, яку приносять вітру сироко. У денний час температура повітря нерідко піднімається до +35 ° С, а вночі стовпчик термометра опускається до +20 ° С. Середня кількість опадів в країні становить близько 700 міліметрів, найбільша кількість припадає на осінь і початок зими.
Вид на Ватикан


Найкращим часом для відвідування Ватикану серед туристів вважається період з квітня по жовтень. У ці місяці спостерігається оптимальна для адаптації приїжджих температура повітря, а незначна кількість атмосферних опадів не заважає оглянути всі унікальні пам'ятки цієї держави.
природа

Ватикан з усіх боків оточений будівлями італійської столиці. Проте в країні існує кілька прекрасних природних місць, які зачаровують кожного туриста, що приїжджає в цей центр католицького світу.

Невеликий Ватикан розкинувся на правому березі самої знаменитої італійської річки Тібр, на одному з семи римських пагорбів Монте-Ватикано. Ландшафт країни горбистий, але це не завадило побудувати тут всі найвизначніші будівлі та споруди колись процвітала Римської Імперії.

Похожие статьи:

  1. Безпека у Ватикані
  2. Клімат і погода Шпіцбергена
  3. Піца в ресторані Ватикану
  4. Відпочинок в Таїланді