Кіпр

Октябрь 30, 2014 – 20:16

Донині пляжі цього дивного острова притягують туристів своїм чаклунством. Сонячний «втечу» на Кіпр скоюють туристи з усіх куточків світу. Приємний середземноморський клімат, чудове море, гостинні готелі, цікаві екскурсії - з усього цього складається туристична популярність острова. При цьому тури на Кіпр не відрізняються особливо високими цінами - при бажанні можна знайти для себе що-небудь цілком бюджетне.

Ну а скеля Петра-ту-Роміу, поряд з якою вперше з'явилася грецька богиня, давно стала стовідсотковим туристичним хітом. І це зрозуміло - багатьом дівчатам хочеться відчути себе чарівною богинею краси. Головне - додати на фото трошки легендарної піни.

Екскурсія в казку: розбираємо плюси відпочинку на Кіпрі
Путівка на Кіпр відкриє вам шлях до середземноморської кордоні між Сходом і Заходом. Спекотне літо притягує молодь з усієї Європи, яка ближче до початку осені роз'їжджається на навчання і роботу. І ось тоді, у вересні, на Кіпрі починається оксамитовий сезон - тихе і спокійне час, ідеально відповідне для неквапливого сімейного відпочинку або маленького романтичного пригоди з коханою людиною. Особливо добре для тихого проводження дозвілля підходить курорт Ларнака.


Полюємо за подивом: що цікавого є на острові
У продовження теми краси і купань: неодмінно відвідайте так звані «Купальні Адоніса», розташовані поруч з містом Пафосом. Адоніс - прекрасний юнак з грецької міфології, один з найвідоміших коханців пеннорожденной Афродіти. Його купальні - неймовірно красиве місце серед тихо дзюркотливих водоспадів.
Завершуючи банкет, обов'язково налийте собі свіжовичавленого соку або, наприклад, замовте місцевий алкоголь. На Кіпрі вас чекає ціла гамма винних смаків і особлива виноградна «вогняна вода» - «Зіванія». Вам напевно сподобається біле напівсолодке вино «Святий Пантелеймон», назване на честь самого важливого для кіпріотів Святого. Це вино тут - безсумнівний тренд усіх сезонів.

Похожие статьи:

  1. Насолода на Кіпрі
  2. Відпочинок в Таїланді
  3. відпочинок Кіпр