Кіпр

Октябрь 28, 2014 – 18:07


Наш народ ніде не пропаде, скрізь виживе і стежку потрібну знайде. Навіть настільки екзотична країна, як Таїланд, не є винятком. І хоча для нас звичним є метод наукового тику і досвідченого пізнання істини, не все треба в цій стані дізнаватися з власного досвіду.

Тому щоб відпочинок був приємним і подарував тільки радісні емоції, раджу ознайомитися зі склепінням деяких традицій і правил, законів Таїланду. 


Так, якщо життя здається рутинною або нудною, можете спробувати висловитися про тайської монаршої сім'ї або здумайте при місцевих жителях видертися на одну з численних статуй Будди заради вдалого кадру. Ваш нудний відпочинок буде тут же перерваний увлекательнейшей екскурсією в місцеву в'язницю. Такої екзотики ви точно ніде не зустрінете.

Якщо поки не готові до подібних пригодам, можете просто потріпати волосся тайца або вказати на нього ногою - і те й інше вважається образою, яке може стати початком особливого веселощів - скандалу, яке якщо й не закінчиться бійкою, але збуреннями місцевих народностей точно.

Якщо ж ви по якійсь причині вважаєте себе неймовірно інтелігентною й освіченою людиною з тонкою чуттєвої організацією, раджу купувати пляжні тури і весь час проводити на білосніжному піску, купатися в парному молоці океанських смарагдових хвиль і пару раз відвідати цивілізовані автобусні або піші екскурсії в старовинні буддистські храми, які розташувалися у віддалених куточках країни серед густих хащами джунглів.

Якщо ж дивіться на ситуації тверезо і десь в глибині душі розумієте, за що російських туристів ненавидять у всьому світі, раджу вибрати нетрадиційну програму, яка порадує буйством емоцій і вражень.

Першим пунктом локації може стати місцевий ринок, де за сущі гроші можна затаритися всілякими фруктами. Більшу частину з яких ви не бачили навіть на картинках. Як правило, ці покупки допомагають коротати вечір: потрібно ж час погуглити або просто старих добрих дослідним шляхом зрозуміти, як ці штуковини є.

До речі, особливо спритні чоловіки часто залишають за настільки захоплюючим заняттям своїх супутниць, а самі поспішають знайомитися з вечірньою життям тайських мегаполісів. Особливо різноманітний у цьому плані місто Паттайя. Клубів і барів, масажних салонів та інших закладів «Go-go» там безліч. І всього за 20-50 $ ви зможете собі знайти супутницю на вечір або на ніч. Щоб місцева жриця кохання до вас підійшла в барі досить затримати на ній погляд. Тільки будьте пильні і переконайтеся, що в цій довгоногої красуні з пишними формами немає кадика, інакше зможете потім похвалитися досвідом нетрадиційної одностатевої близькості. Взагалі в Таїланді існує поняття так званого третього статі або іншими словами травесті. До них ставляться з розумінням, не обмежують у правах, більш того, вони стали таким же надбанням країни, як і прибережні курорти або старовинних храми.

Ще одним розвагою в Таїланді можуть стати слони. Прогулянка на цих велетнів подарує приголомшливі емоції. Є серед них і справжні творчі особистості. Так що за 20-40 доларів можете роздобути відмінну картину в вітальню, намальовану слоном. Правда, як пояснити російської митниці, що твір мистецтва не зовсім традиційного походження я не знаю.

Все ті ж слони можуть викликати страшну депресію у любителів футболу, так як деякі з них грають куди краще національної збірної.

Місцеві страви рясніють спеціями, особливо перцем, тому будьте готові. От чого не раджу, так це знайомиться з смакотою національної кухні через лотки вуличних торговців. В іншому випадку весь залишок туру проведете в невеликій кімнатці з білим троном або чого гірше - місцевій лікарні, яка в окремих регіонах не багатьом краще тюрем в плані сервісу.

Похожие статьи:

  1. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
  2. Одноповерхові будинки і котеджі от proekt-sale.ru
  3. ​Топ-10 найгірших країн для відпочинку
  4. Подготовка места для установки кабины