Кіпр

Ноябрь 18, 2014 – 16:12


На борту літака не дозволяють користуватися мобільним телефоном - якщо у вас це викликає приступ паніки, тоді такий стан називається номофобія.

У вас мурашки по спині, долоні вологі від поту, ваше серце швидко б'ється і вам нічим дихати, коли бортпровідник оголошують незадовго до зльоту, що ви повинні відключити свій телефон? Тоді ви, мабуть, страждаєте номофобією (Nomophobia) - похідне від англійського "фобія, коли немає мобільного телефону". Це стан, який був недавно виявлено в дослідженні, проведеному у Великобританії.
Імовірно 53 відсотки всіх британців страждають, коли втрачають свій мобільний телефон, коли акумулятор розрядився, на рахунку немає коштів або поганий зв'язок. Симптоми такого стану можна порівняти з нервозністю перед весіллям. Все вказує на те, що ця дуже серйозна фобія має послужити сигналом тривоги для всіх авіаліній, пояснює Йен Докінз, шеф Onair. Ця авіалінія може пом'якшити всі скарги, бо Onair пропонує WLAN і дозволяє використання мобільних телефонів на борту літаків.
Однак існує не тільки номофобія на борту, але і ще мофобія, зокрема в США. Багато пасажирів бояться дратівливих мелодій і нескінченних гучних телефонних розмов пасажирів, які сидять по сусідству. Дозвіл мобільних телефонів на борту може посилити цю проблему.

Похожие статьи:

  1. Ковані вироби
  2. Подорож на Кіпр
  3. Добова оренда квартир
  4. Ковані мангали