Історія острова Сардинія

Апрель 20, 2015 – 13:50Початок історичному літописі острова Сардинія йде з епохи неоліту. Свідченням цьому є численні залишки стародавніх споруд, таких як: «гробниць - гігантів», гробниць стилю «Домус-де-Джанас» і саме таємниче споруда острова - Сардинський зікурат, схожий з такими в стародавньої Месопотамії. Історія Сардинії загадкова, розгадати таємниці італійського острова можуть спробувати туристи, які приїжджають сюди.


Якщо звернутися до історичних знахідок на острові Корсика, то ви побачите абсолютне схожість. І дійсно, адже Сардинія довго володіла цією територією в давнину. У рисах древньої культури можна простежити і схожість з Критом, з яким довгий час торгували Сардінци.Історія острова Сардинії почалася багато століть тому.

Примітним є наступний, нурагіческій період, з яким пов'язана поява однойменних веж - нурагов висотою до 20 м. І мають форму усіченого конуса. Побудовані вони були з грубих, необтесаних каменів. Також у цей період з'явилися кам'яні круглі житла, побудовані навколо нурагов. Найвідомішим і найбільш збереженим є комплекс Су-Нураксі. Тут ви побачите практично все в первозданному вигляді. Існує версія, що поява вже згаданих «гробниць - гігантів» пов'язане саме з цим періодом.

У загальній складності історія острова Сардинії аналогічної історії всіх середземноморських територій. Так, у 8-му столітті до нашої ери острів населяли греки і фінікійці, кількома століттями пізніше, а точніше в 1 столітті нашої ери на зміну грекам прийшли римляни. Причому вони населяли більшу частину Сардинії.

Похожие статьи:

  1. Свята на Сардинії
  2. Памятки Сардинії
  3. Фестивалі на Сардинії
  4. Легенди Сардинії