Переславль-Залеський: з музею в музей открытие банковских счетов в ОАЭ

Январь 2, 2015 – 16:44

Невелике місто Переславль-Залеський в Ярославській області цього року побив рекорд за кількістю нових музеїв - тільки за останній рік їх відкрилося близько десятка. А в поєднанні зі старими музеями це дає просто неймовірна кількість на одиницю площі.

Перший музей, який зустрічається нам на шляху, - це "Народження казки". Нова визначна пам'ятка зручно розташувалася на трасі М8 з Москви в Переславль-Залеський. З дороги відразу привертають увагу колоритні ворота і Ємеля на печі.

На території музею кілька казкових будиночків і велика галявина з чарівними предметами. Тут і чудо-колодязь, і хатинка на курячих ніжках, і дуб з неспішно прогулюються вченим котом. В окремому будиночку мешкає і вся казкова нечисть. Чимось це нагадує зоопарк - йдеш повз своєрідних скляних "вольєрів" з табличками, тільки замість тварин за ними лісовики, потвори і водяні. Всі видають різні звуки і з застиглими особами дивляться на відвідувачів, немов говорять: "На мою територію не заходь, а то зачарую!
У чомусь це схоже на кімнату страху - великі павуки на стінках, в коридорі таємничий напівтемрява, а звідкись зверху лунають шарудіння і зловісні завивання. Однак казковий провідник-екскурсовод збавляє рівень страху: "Насправді більшість цих героїв зовсім не злі. Ось Баба Яга наприклад. Ми звикли, що вона негативний персонаж, але ж всі свої" злодіяння "робила виключно на благо: і дітей тягла тільки неслухняних , щоб перевиховати, і з'їсти ніколи нікого не хотіла, тільки залякувала ".

Похожие статьи:

  1. Площа Скандерберг в Тирані изготовление макетов в москве
  2. Порядок подачи заявления на временный вид на жительство
  3. "Крила Азії" зібралися в Сінгапурі фирмы по ремонту квартир москва
  4. Правильний вибір вікон при збільшеною вітрового навантаження