"Крила Азії" зібралися в Сінгапурі фирмы по ремонту квартир москва

Март 2, 2015 – 17:37


У популярному у туристів парку птахів Джуронг (Jurong) в Сінгапурі урочисто відкрився вольєр "Крила Азії" (Wings of Asia), де можна побачити екзотичних і яскравих пернатих континенту.
На площі в 2600 квадратних метрів розмістилися понад 500 птахів 135 азіатських видів, включаючи рідкісні екземпляри. Парк Джуронг проводить велику роботу по збереженню популяції зникаючих видів, розводячи пташенят, яких потім випускають на волю, в місця їх природного проживання.


Виставкові приміщення, раніше відомі як вольєр птахів Південно-Східної Азії, були оновлені і розширені, і тепер азіатська зона парку стала наймасштабнішою. Колекція представлених у ній птахів також збільшилася за рахунок 11 зникаючих видів. Крім того, після реконструкції був поліпшений огляд для відвідувачів.
Парк Джуронг, де проживають понад 5 тисяч птахів, розташований на західному схилі однойменного пагорба, приблизно за півгодини їзди від центру Сінгапуру. Він розділений на 16 тематичних зон, за якими можна переміщатися як пішки, так і на монорельсовому трамвайчику, зупиняється в кожному вольєрі. Щорічно Джуронг відвідують більше 800 тисяч осіб. Вартість квитків в парк - 28 сінгапурських доларів ($ 20,5) для дорослих і 18 сінгапурських доларів ($ 13) для дітей.

Похожие статьи:

  1. Безкоштовний кошторис на ремонт квартир
  2. Европейский модерн в стенах современной квартиры
  3. Как выбрать древесину, планируя строительство сруба
  4. У болгарських готелях з інтернетом ні добре, ні погано
  5. Як правильно почати ремонт квартири?