Кіпр

Ноябрь 14, 2014 – 18:38


За пару десятиліть країна встигла полонити серця туристів, об'їздили весь світ. В першу чергу, Казахстан приваблює мандрівників незатоптаннимі маршрутами, відсутністю типових кліше і контрастністю. Мозаїку вражень складають неприборкані степи, зеленоверхіе гори Алтаю і суворі вершини Тянь-Шаню, унікальна природа Мангишлака, ісламських святинь Туркестану і суперсучасні бізнес-центри Астани.

НОВИЙ «СТАРИЙ ВЕГАС»
Столиця Астана зросла просто посеред степу і аж надто нагадує старий добрий Вегас. При цьому місто настільки самобутній, що не схожий ні на який інший у світі. У ньому відобразилися мальовничі традиції стародавнього Сходу і новомодні рішення європейських архітекторів. Ще не так давно колишня невеликим провінційним містечком, сьогодні Астана розвивається зі швидкістю світла і по красі порівнянна з Токіо, Дубаєм і Тель-Авівом. Символ міста - башта Байтерек (105 м) у формі величезного кулі на палях, звідки, з висоти пташиного польоту, можна побачити всі принади мегаполісу в степу. Можна зазирнути в Палац миру і згоди, побудований у формі піраміди, що символізує відкритість казахського народу. Тут проходять фестивалі, концерти та інші життєстверджуючі перформанси.


Надовго заманить в свої «мережі» дитя глобалізації - торгово-розважальний центр «Хан-Шатир», що нагадує велике шатро, тільки в скляній обробці. Городяни приходять сюди на весь день - купувати, є, розважатися. Малюків радує величезний аквапарк з хвилями і піском, привезеним з Мальдівських островів. У туристичному списку присутній і етнопарк «Атамекен», в якому можна ближче «підібратися» до культури Казахстану і зануритися в традиції і звичаї казахів.

Похожие статьи:

  1. Спокій і гармонія
  2. Південна Корея
  3. Гуляємо по Кракову
  4. Ковані мангали
  5. Стрижка собак