Дизайнери вирішили найбільш спірне питання в економ-класі

Декабрь 11, 2014 – 19:24


"Моє - ні, моє!" Хто літав в економ-класі, зрозуміє, що йдеться про вічне суперечці з-за серединного підлокітника. Проблема, схоже, знайшла своє вирішення - підлокітники-орігамі - дизайн запозичений у паперових літачків.
Дешевий переліт зазвичай має два недоліки: маленька відстань між сидіннями і боротьба за серединний підлокітник. І тримісний ряд в таких випадках означає не що інше, як три місця і чотири підлокітника для трьох людей з шістьма руками. Що ще ніколи не було особливо комфортно.
Розробка розширеного підлокітника-насадки спрямована на те, щоб забезпечити опорою для рук всіх пасажирів. За розміром і вагою насадка абсолютно не обтяжлива. Її завжди можна захопити з собою.
Назвали "літачки в літаку" "сорігамі" (від англ. Слова soar - "політ" і "орігамі"), а по дизайну подвійна ручка нагадує поштовий конверт.


Втілювати проект буде дизайнерська група, розташована в Силіконовій долині і раніше вже працювала для Apple і Audi. Поява сорігамі на ринку очікується вже навесні 2015 року, за ціною $ 30. Також планується її удосконалення під обкладинки для iPad і планшета.

Похожие статьи:

  1. Сучасна столиця складається з старого і нового міста
  2. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  3. ОАЭ: Еще один развлекательный парк появится в Дубае
  4. Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті