Шан РОСЛЕС

Январь 30, 2015 – 08:16Шан - найбільший і найдавніший місто Ліхтенштейну. Розташований він в декількох кілометрах від столиці, практично на кордоні зі Швейцарією. Перші згадки Шана датуються 850-м роком. Примітно, що місто перевершує за популярністю столицю Ліхтенштейну. Карнавали, різноманітні концерти, костюмовані ходи, вистави театру я Кірхплац зробили маленьке містечко широко відомим у всьому культурному світі. Інфраструктура Шана дозволяє відпочивати тут з комфортом.

Клімат і погода

Рекламное агентство предоставит Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Завдяки помірному альпійського клімату зими в Шані м'які, влітку в містечку теж досить тепло.
природа

Гори та альпійські луки роблять Шан одним з наймальовничіших місць в Європі. Синє небо, білі гірські вершини, зелені простори біля підніжжя - все це нагадує казку.
Гори та альпійські луки міста Шан
пам'ятки

Шан - місто з багатою історією. Археологічний парк міста став улюбленим місцем туристів. Саме тут були знайдені руїни древніх римських поселень. Від церкви святого Лаврентія залишилися чи не одна єдина каплиця. Її архітектура характерна для початку XII століття. На жаль, жодних відомостей про історію храму немає. Проте каплиця залишається одним із символів Шана.

Ще одна церква - церква святого Петра - вважається одним з найстаріших діючих храмів Європи. До цих пір історики не можуть визначити її точний вік, але, за приблизними підрахунками, її фундамент був закладений ще в V-VI століттях. За свою довгу історію церква неодноразово руйнувалася і реставрувалася.

Похожие статьи:

  1. Газоблок
  2. Шпіцберген
  3. Репітери
  4. Автовикуп