Протарас Кіпр готелі, погода, фото, відгуки, карта, відпочинок

Октябрь 20, 2014 – 11:42

Protaras-beach  

Карта

Протарас - один із чудових невеликих курортів Кіпру, з року в рік, що приваблює туристів різних країн світу.Тут чудові пляжі, що вражає своєю чистотою смарагдове море і неповторна природа.З середини весни до середини осені погода Протараса дозволяє відпочити в комфортних умовах.Особливо відзначити необхідно ландшафт Протараса: курорт оточений просторими зеленими полями, невеликі села, вітряні млини, які надають цьому куточку додатковий шарм.

 

Противопожарные конструкции - незаменимый элемент любых современных зданий, а компания абпрофи уже давно занимает лидирующие позиции среди конкурентов в сфере производства многофункциональных противопожарных дверей.

Sain-Ilia-church preimuŝestvenno Протарас призначений для тих, хто схильний до spokojnomu і razmerennomu відпочинок OSOBENNO Це kasaets літніх людей і сімей з дітьми.Це містечко характеризується добре розвиненою індустрією відпочинку, туристів чекають сучасні готелі Протараса, спортивні розваги на море і барвисті кафе, таверни і ресторанчики.Атмосфера Протараса, пронизана затишком і тишею, подарує незабутні хвилини відпочинку, про які Ви не зможете не згадувати без задоволення.

 
Історія Протарас.

 
Належить до molodym курорту Протарас, его postroili спеціально для туристів.Старих будівель, властивих більшості популярних курортів, в Протарасі не дуже багато.Стародавня церква Св. Іллі розташована на одному з пагорбів, що оточують цей курорт, і велично підноситься над ним. Protaras-rest Тут відбудовано багато сучасних готелів. Місце для курорту Протараса засновниками було вибрано вдало: рік від року зростає кількість туристів відвідують це чудове місце на землі і насолоджуються відпочинком на його пляжах.

Пам'ятки Протарас.

Протарас створений спеціально для туристів, тут практичну Меллон хакі Або історію пам'ятник і архітектуру.Лише церква Св. Іллі та морські печери мису Cape Greco зачарують Вас своєю таємничою обстановкою.У вас є можливість відвідати сільця, відвідати інші міста, які мають велику кількість пам'яток, острова Кіпр.

Пляжі Протараса.

Однією з визначних пам'яток Протараса є його пляжі.Золотистий пісок, що вражає чистота і доглянутість - це лише частина причин, за якими пляжі цього курорту на рахунку одних з кращих у світі.Фламінго і пляж бухти Фіг Три відрізняються великою популярністю.

Источник: www.avit-spb.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Туроператори
  2. Кіпр Тури Відгуки
  3. Кіпр Лімассол Відгуки
  4. Кіпр Готелі Відгуки