Кіпр

Ноябрь 14, 2014 – 18:28


Швейцарія - найспокійніше і гармонійне місце в Європі. Загалом, після Швейцарії відчуваєш себе іншою людиною. Стаєш більш спокійним, додаєш у здоров'ї. І частіше дивишся на годинник, куплені в Женеві, - навіщо запізнюватися, якщо точність - це синонім впевненості. Швейцарці - кращі в світі логісти. Може, тому тут дуже висока рухливість населення - все кудись їдуть.

Все в цій країні рухається точно за розкладом. І якщо ти вже вписався в цей ритм, розслабся і отримуй задоволення. Багаж в будь-яку точку країни за день доставить «швидкісна відправка». Пасажир з точними годинами може бути впевнений, що його маршрут складеться ідеально.

Квитки Системи подорожей Швейцарії - це різні програми, що здешевлюють поїздки. Swiss Pass - найоптимальніший спосіб подорожувати «панорамно». Він дає необмежену кількість поїздок протягом 4, 6, 15, 22 днів і навіть місяці. Можна вибирати будь-який маршрут з 2000 км залізничних, автобусних або водних шляхів, включаючи панорамні потяги, громадський транспорт. Swiss Pass дає 50% -ву знижку на високогірні поїзди і підйомники. Плюс безкоштовне відвідування 4,5 тис. музеїв країни.

Деякі вокзали вражають можливостями, наприклад, залізничний вокзал Цюріха. По числу поїздів в день - 2915 - Цюріх є одним з найзавантаженіших вокзалів у світі.

Похожие статьи:

  1. Цегляні огорожі
  2. Спа Готелі Кіпру
  3. Сантехнік додому
  4. Легенди Сардинії