Житловий будинок в Тирані

Февраль 11, 2015 – 15:13

Бізнес-клімат

Для інвестицій в Тирані найкраще підійде ринок нерухомості, туризм і сфера послуг. Нерухомість тут недорога, придбати її просто, а ціни поступово починають рости через підвищення попиту на неї.
Панорама Тирани

Туризм і сфера послуг тут поки тільки починають розвиватися, так що є необхідність і можливості, щоб зайнятися цим бізнесом в Тирані.
Нерухомість


Ринок нерухомості Тирани останнім часом став дуже перспективний. І в нього є кілька вагомих плюсів. По-перше, це низькі ціни на житло і землю. По-друге, в Тирані існує багато агентств, які займаються торгівлею нерухомістю прямо від забудовників. По-третє, місцеві закони дозволяють не бути присутнім при укладанні угоди самому покупцеві: замість нього достатньо буде довіреної особи.
Житловий будинок в Тирані

Що стосується цін, то однокімнатну квартиру в Тирані можна придбати за ціною від 25 000 €. А якщо ви вирішили стати володарем вілли, то приготуйтеся витратити суму від 120 000 €. Це, втім, на порядок менше, ніж в сусідніх країнах.
Поради туристу

З місцевими жителями не варто сперечатися на релігійні або політичні теми. Також краще не зачіпати теми полігамії і одностатевих шлюбів.

Якщо вас запросили в гості, необхідно принести з собою невеликі подарунки.
Міські фонтани в Тирані

При зустрічі прийняті світські поцілунки навіть з малознайомими людьми.

Чайові тут прийнято залишати тут у розмірі 10% від суми рахунку. Вони тут є основним доходом у обслуговуючого персоналу, тому давайте їх особисто офіціантам, а не залишайте на столі.

Крім того, варто пам'ятати, що мало які ресторани, кафе та офіси опалюються. Гаряча вода теж є не скрізь.

Візьміть до уваги і той факт, що кредитні картки тут приймають вкрай рідко.

Найкращим часом для поїздки стане період з квітня по червень, а також з вересень і жовтень.

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Кіпр Відпочинок в Травні
  4. Двокамерний склопакет
  5. Добова оренда квартир