Утіла, Бей-Айлендс, Гондурас вот здесь

Январь 11, 2015 – 08:27

Утіла, Бей-Айлендс, Гондурас

Дайвінг: ТУРІСТІЧЕКИЙ рай Утіла відкриває доступ до південного кінця приголомшливою Системи мезоамериканських бар'єрного коралового рифу. Надмірне захоплення ловом риби біля берегів утиль впливає на щільність морських мешканців, але для початківців дайверів це не перешкода.


Коли їхати: цілий рік, але щоб отримати шанс побачити китових акул, варто їхати в період з березня по квітень або вересень-грудень.

Санта-Крус, Галапагоські острови, Еквадор

Дайвінг: Цей віддалений архіпелаг, розташований на стику трьох океанічних течій, пропонує справді унікальний досвід для дайвінгу. На ньому не так вже й багато коралів, але доброзичливі акули-молот, морські леви, черепахи, морські ігуани, скати безсумнівно зможуть вас розважити.

Чому тут: Сильні течії і холодна вода роблять дайвінг на Галапагоських островах складним завданням. Але в цьому можуть допомогти центри дайвінгу в Пуерто-Айора на головному острові Санта-Крус, розташовані в спокійних місцях.

Коли їхати: дайвінг, як правило, можливий круглий рік, але з січня по травень буде найкраща погода для тих, хто планує здійснити подорож по регіону.

Порт-Віла, Ефате, Вануату

Дайвінг: Віла надає легкий доступ до затонулих кораблів з кораловими рифами. Це ідеальна розминка для тих, хто вирішив підкорити затонулий лайнер «Президент Кулідж» - один з найбільших затонулих кораблів світу.

Чому тут: Ідеально підходить для тих, хто хоче стати дайвером, але не має достатньо часу. Центри Вила проводять відкриті курси тривалістю два з половиною дні (а не три-чотири, як звичайно). І курортного житла з власним обладнанням для дайвінгу предостатньо.

Коли їхати: дайвінг цілий рік, але число відвідувачів збільшується з квітня по жовтень, коли вода стає особливо спокійною і чистою.

Вісайські острови, Філіппіни

Дайвінг: Розташовані в центрі світового «коралового трикутника» Філіппіни вважаються найбагатшим місцем концентрації морського життя на планеті: тільки 5 000 видів молюсків, равликів і молюсків.

Чому тут: Вісайські острови оточені кораловими рифами мають ідеальне розташування для дайверів.
З острова Негрос можна зробити занурення і подивитися на чудовий риф Апо, в той час як ті, хто шукає щось більш екстремальне (і бажає поспостерігати за акулою-молотом) може відправлятися на острів Малапаскуа. Острів Боракай також популярний своїми прекрасними пляжами і легкодоступними місцями для дайвінгу.

Коли їхати: дайвінг - круглий рік, але в листопаді по червень настає сухий сезон з теплою водою і найкращою прозорістю.

Похожие статьи:

  1. Утеплення фасадів Дніпропетровськ
  2. Утіла, Бей-Айлендс, Гондурас
  3. Аїдомаджоре муніципалітет в Італії